Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

VERGİ KONULU AFİŞİM(yorum lütfen)

Mhmmt

🏅Acemi Tasarımcı🏅

bu da benim çalışmam yorumlarınızı beklerim

Benzer konular

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
okullarda bunu öğretiyorlar dimi, vergi ver , vergi ver , vergi ver .... Bilinç altına kazıyolar...
Neyse işe gelelim: Pek bir şey anladım diyemem, sanki son gece hazırlanmış bir ev ödevine benziyor... Duvarlar ne yazdığı anlaşılmıyor, ve garip bir merkeze perspektif olmuş... Çözemedim üzgünüm :((

Mhmmt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk deyeyimim kusura bakmayın :)

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
görsel hataları saymadan konusuyorum, ben bu tasarımda ne anlatıyor çözebilmiş değilim. afiş can alıcı olmalı ve mesaj iletmeli. benim gözümde hiçbişey canlanmadı maalesef. umarım bu laflar seni kamçılar daha iyi olursun, basarılar.

EfeBayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
efeli.net
evet yazılar okunmuyor, sadece aşağıdaki fişler belli :)

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
kalkınmanın yolu vergiden geçer güzel mesaj ama mesajın yazıldığı gökyüzü kapalı yağmurlu biir hava sanki umutsuzluk var,ayrıca yoldaki fişler tamam güzel fikir ama karmaşıklığı arttırmış sanki bence biraz daha sade daha canlı renkler olmalı.saygılar

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel düşünmüşsün arkadaşım fakat gerek fotoğraflar olsun,tasarım olsun zayıf duruyor.

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk olduğu iiçin teknik detaylara girmeyelim. Sadece görsel olarak fikirleri belirtelim. ÖDediğimiz vergilerin fişlerini yanyana koyarsak burdan köye yol olur, köyün de yolu yok mu düşündün acaba?

volki66

🌱Yeni Üye🌱
bence böyle bir afiş olamaz çok karışık. amaç yok ne anlatılmak istediğini birtek sen anlamışsındır. ama yinede emeğine sağlık

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Yapıcı bir yorum olarak şunu öneriyorum size. Elbette yolun başındasınız güzel olacak zamanla..Ancak mutlaka inceleme yapın illaki bir vergi afişi incelemenize gerek yok.. Portfolyolara bakın sitedeki. cevrenizdeki dergilere bakın.. gözünüz gelişecektir zamanla.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
vergi ülkenin can damarıdır bunu daha vurgulayıcı anlatabilirdin ama ilk çalışmam demşsin bu yüzden yıkıcı değil yapıcı olmam lazım diye düşünüuorum ve bi dahaki çalışmalarında daha detaylı düşünmeni tafsiye ederim nacisane bi oneri kabul edersen

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım hatalarını saymıcam çok var çünkü ama ileri için sana yararlı olagı bir kaç bişi söyleyim afişin bir anlamı vardır insanlara afiş diyince akla gelen şeyler vardır yada yaptıgın her iş etiket , broşür gibi bu afiş olmamış bi anlamı yok yani sen rresimleri birleştimisin sadece ve ona görede slogan kullanmışsın . sadece. bi araştır senin için yararı olur cidden.

Mhmmt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için çok saolun.Herkez dediğinde haklı. Benim ilk çalışmam(ilk afiş demiyorumtamamen ilk:) )aslında amacım vergilerden bir şehir kurmak ve bunu üzerindeki insanların mutluluga ulaşan bir vergi yolu üzerinde yürümelerini hayal etmiştim.Elimdeki olanaklarla bunu yaptım(daha doğrusu tasarladım yapımını arkadaşım üstlendi onunda ilk çalışmasıydı).anlatmak istediğimi tam olarak anlatamadım.Ve göz hattaları yaptığımı bana söylediğiniz için saolun.Yorumlarınız benim için önemliydi...

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok faydalı bir afiş. vergi vermek cennete kavuşturur gerçekten :) huzura doğru yolculuk :)

ozmenay92

🌱Yeni Üye🌱
3.sınıf old için sana şu kadarını söyleyimmm afiş tasarımı yaparken okuma bilmeyenleride düşüneceksnnn veya ÇOCUKLARI RESİM HERşeyi anlatmalı ve yazı okunmuyor afişte yazı çk önmelidirrr örn bunu otobüse astlar ama yazı yoq okunmuo o 5 sn içinde insanlar yazıyamı bakcklarrr resmemii bunu düşünerek yappp

grkan54

🌱Yeni Üye🌱
yınede eline sağlık güzel olmus ama bırazdaha calısmak gerekıyor emeğe saygı duyuyorum

fillix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
belkide anlatmak istediğini tasarıma aktaramadın. Tasarımın esprisi olmalı, direk değil dolaylı yönden anlatılmalı vs.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
aslında fikir çok güzel ama bence daha güzel değerlendirebilirdin