Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Veteriner aleminyum ışıklı tabela çalışmam

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

vetdoratabelasonrvo1.jpg

Benzer konular

ressgraf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görsel olarak hoş durmuş ama malzeme ve kullanacağın tekniği de yazsaydın belki katacağımız birşey olurdu .
Birde veteriner için daha cici renkler kullanamazmıydın ???

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
İş henüz onaylanmadı,zemin alikobalt orta kısım aleminyum dekupe olabilir.Ya da pleksi zemin ortası kabatma olabilir,henüz belli değil yani.Renkler konusunda da,bordo-siyah-beyaz ve kırmızı renklerden başka farklı renk kullanılması istenmedi.Bunun nedenini bende anlamadım :)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
emeğine sağlık güzel bi çalışma olmuş

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ben bunu takıldıktan sonra görmek istiyorum :D eline sağlık

ebdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş ama işin teknik kısmında kedi patisinin tabeladan dışarıya taşma işi size ince bir ustalık greektirecek, ama bu ince ayrıntı somutlaştırılırsa daha kaliteli bir çalışma ortaya çıkar. Başarılar...

kukulik

🌱Yeni Üye🌱
Bence çalışma, ayak figürü hoş durmuş.. Tel ve web adresi bilgilerini farklı karakterde kullansaydın orta kısım daha vurgulu olurdu sanki ..

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İş henüz onaylanmadı,zemin alikobalt orta kısım aleminyum dekupe olabilir.Ya da pleksi zemin ortası kabatma olabilir,henüz belli değil yani.Renkler konusunda da,bordo-siyah-beyaz ve kırmızı renklerden başka farklı renk kullanılması istenmedi.Bunun nedenini bende anlamadım :)

Birkaç önerim olacak
1-Pati kısmı "vetdora" ise güzel ama "doravet" ise patiyi sola döndürmelisiniz.
2-Ayrıca bordobölümlerde yazn yazıları futura ince karkterden yazılırsa orta bölümün etkisi artacaktır.
3-Orta bölüm zeminden daha büyük olur ise daha da etkili olur.Örneğin zemin 100cm ise orta bölüm 130cm gibi
4-Ortadaki yazılarda kullanılan kontürleri ben beğenmiyorum.Kurumsallığı bozduğunu düşünüyorum.Ama beğenen müşteride çıkıyor
5-Son olarakta orta bölümde kompozit gri panel yerine eloksallı alüminyum kullanılırsa bu tabela coşar diyorum.
Valla madde madde yazdım kusura bakmayın. Ama tasarımlarınız güzel oluyor.emeğinize ve fikrinize sağlık.. Mümkünse bitmiş halinide görmek isterim

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birde kliniği yazısı aşağıda kalmış :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Veteriner büyük harflerle yazılabilir.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Birkaç önerim olacak
1-Pati kısmı "vetdora" ise güzel ama "doravet" ise patiyi sola döndürmelisiniz.
2-Ayrıca bordobölümlerde yazn yazıları futura ince karkterden yazılırsa orta bölümün etkisi artacaktır.
3-Orta bölüm zeminden daha büyük olur ise daha da etkili olur.Örneğin zemin 100cm ise orta bölüm 130cm gibi
4-Ortadaki yazılarda kullanılan kontürleri ben beğenmiyorum.Kurumsallığı bozduğunu düşünüyorum.Ama beğenen müşteride çıkıyor
5-Son olarakta orta bölümde kompozit gri panel yerine eloksallı alüminyum kullanılırsa bu tabela coşar diyorum.
Valla madde madde yazdım kusura bakmayın. Ama tasarımlarınız güzel oluyor.emeğinize ve fikrinize sağlık.. Mümkünse bitmiş halinide görmek isterim

Evet veterinerin ismi vetdora :) doğrudur.Önerilileriniz için teşekkür ederim.Yanlız işin sahibine ulaşamıyoruz :) adam telefonlarımızı açmıyor şu an beklemedeyiz bakalım :)

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş duruyor :) KIrmızı yerine başka renk ihtimali olsada kırmızıda asil durmuş :)

Ne oldu müşteri açtı mı telefonu ? :giggle:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
hayır iş yapılmadı iptal oldu kırmızı renk kullanılmasının sebebi veteriner renkleridir. :D yorum için teşekkürler

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
bence daha canlı renklerle ifade edilebilirdi ... Ama zaten iptal olmuş tartışmaya gerek yok :D:D

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
pekelaaa.Ama gri gorduğun yerler alüminyum olacağı için oyle :) dediğin gibi zaten iptal oldu :)

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
görsel doyurucu değil bence
ama diğer işlerinizle kıyas aldıgımda
hoş bir çalışma olacagını tahmin ediyorum uygulandığında...

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler asreklam