Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web & Grafik Tasarım Kursu Almak ıstıyorum.

ogundmr

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar...

Öncelıkler bılıyorum ıllakı bole bı konu acılmıştır...Yardımınıza ıhtıyacım var Suan ben sporcuyum ama spor nereye kadar web ve grafık egıtımı almak kendımı gelıstırmek ıstıyorum.Önceden Fotografcının yanında çalıştım PS öğrendım ama kadar öğrenmekse az cok bısıler öğrendım.Fotoğrafcılık hobım benım severek yapıyorum.Web ve grafık bolumunede merak sardım arastıryorum egıtım almak ıstıyorum.Yanı meslek olarakta goruyorum...

BilgeAdam ve Netron eğitim merkezlerıne gıttım yaklasık 4500 ytl yapar ıstıyorum 5 ay gıbı bı sure ıcınde yorumlarını alabılırmıyım bana ne kadar neler verebılır.Ben lise mezunuyum 2.lıgte basketbolcuyum ama 28-30 yasından sonra spor ıllakı bıtıcek 30 yasındanda sonra bırı meslek ogretmez yanı suan 20 yasındayım ama ılerıyı dusunuyorum böle bı gırısım yapmak ıstıyorum.

Tanıdık matbaa fabrıkası sahıbı bana MedyaSoft tavsıye ettı en yenı teknolojı verıyolar gelısımının ıcın daha ıyı yanıma gelır stajer olarak calısabılırsın işi ogren başka yerdede ıs bulursun yorumununu yaptı.BilgeAdam ve Netronuda bılıyor ama MedyaSoft dedı.

Sizlerın dusuncesını alabılırmıyım....

Saygılar...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dostum dediğin kuruluşları bilmiyorum ama kendin çalışarak da webtasarımcı olabilirsin.ne kadar zaman ayırabilirsin bu işe önemli olan o.web tasarım sadece flash veya sadece html bilmek değil.tabi sadece flashla da web sitesi yapılır ama hedef kitlen dar olur.

acem kızı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.paylasiminadresi.org
dediğin kurslar pahalı oluyor maddiyat sorunu yoksa git derim,
ama futbolu bırakma hobi olaran web tasarım ve grafik yap derim,boş zamanlarında fotoğraf çek,tasarım yap,hafta sonları kursa gidebilirsin,

ogundmr

🌱Yeni Üye🌱
@acemı kız

Haklısında cok kararsızım ya Basketbolcuyum bu arada ben

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben BilgeAdam'dan eylül ayında mezun oldum. Web ve Grafik tasarım bölümünden. 8 senelik grafikerlik geçmişim olduğu için çok zorluk çekmedim. Ama sıfırdan başlıyorsan o kadar para vermeye değmez benden söylemesi. Çok yüzeysel öğretiyorlar. İşi iyi bilen birine o parayı verip öğrenmeyi tercih ederdim. Hem birebir daha iyi öğrenirdim hemde o kazanmış olurdu. Tavsiye etmiyorum senin anlayacağın. İşte bulamadılar ayrıca !

Amacım karalamak değil direk yaşadığımı söylüyorum yardımcı olmak adına. Oldu da gidecek olursan sürekli pratik yapmalısın çünkü özellikle web tasarım unutulmaya çok müsait. Grafikerler bile iş bulmakta artık zorlanıyor, bulduğunda ise düşük maaşlarla çalışıyor haberin olsun ayrıca. Başarılar dilerim sana...

ogundmr

🌱Yeni Üye🌱
Ben BilgeAdam'dan eylül ayında mezun oldum. Web ve Grafik tasarım bölümünden. 8 senelik grafikerlik geçmişim olduğu için çok zorluk çekmedim. Ama sıfırdan başlıyorsan o kadar para vermeye değmez benden söylemesi. Çok yüzeysel öğretiyorlar. İşi iyi bilen birine o parayı verip öğrenmeyi tercih ederdim. Hem birebir daha iyi öğrenirdim hemde o kazanmış olurdu. Tavsiye etmiyorum senin anlayacağın. İşte bulamadılar ayrıca !

Amacım karalamak değil direk yaşadığımı söylüyorum yardımcı olmak adına. Oldu da gidecek olursan sürekli pratik yapmalısın çünkü özellikle web tasarım unutulmaya çok müsait. Grafikerler bile iş bulmakta artık zorlanıyor, bulduğunda ise düşük maaşlarla çalışıyor haberin olsun ayrıca. Başarılar dilerim sana...

Öncelıkler yorumlarınız ıcın tşk ederım...Tanıdık matbaa var sahıbı babamın arkadası onun yanında stajer olarak calısıp hemde kursa gıdıcem mantıklımı sızce

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mantıklı tabi neden olmasın.

ogundmr

🌱Yeni Üye🌱
Peki Egıtim merkezı neresı tavsıye edersınız ? BilgeAdam mı MedyaSoft mu

kovboyx5

🌱Yeni Üye🌱
arkdaşlar bnde grafik tasarım eğitimi almak istiyordum bi kaç ay öncesnde yoğun bi arştırma içersine girdim.. Bilgeadam ve netron ilk aklıma gelenlerdi ama tanıdıklarımın gitmesi ve okadar paraya değmiycek olmasının bana hissettirince vazgeçtimm..Araştırmaya devam ettim ve Mikrosis bilgisayarı buldum..Şimdi burda grafik ve web tasarımı almaya başladımm ve gayet memnunum hocaların ders anlatış şekillerinden tutunda çalışan personellerın sıcaklığı ve yeterli gereçlerii gerçekten hoşuma gitti..sana burayıı önerebilirm:wink: alltaki linke tıklayarak sitesine girebilirsin...

Mikrosis Eğitim Merkezi, Bilgisayar Kursu, Muhasebe Kursu, Grafik Kursları, Autocad Kursu, 3ds Max Kursu, Grafik Tasarım Kursları, Photoshop Kursu, Web Tasarım Kursu, Ms Office Kursu

seabis

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaş 30'u geçtikten sonra ağzınla kuş tutsanda olmuyor... Bence spor dallarından birinde kalmayı dene. Antrenörlük için uğraş lisans al filan işte... 4500 TL verip kursa gitmeğe değmez. Eğer bulursan bir Web tasarımcının yanında çay, çorba parasına takıl. Böyle daha iyi öğreneceğine inancım çok. Çünki bu kurslar işin temel eğitimini veriyorlar... Piyasa şartları daha bir farklı...

strwbry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
seabis'e kesinlikle katılıyorum. Şimdiki aklım olsa o parayı işi bilen birine verip birebir öğrenmeyi tercih ederdim. Ki ben 8 senelik deneyimim olduğu için o kurstan birşeyler öğrenerek ayrıldım. Ama yeni başlayanlar için iyi bir seçenek değil bana göre...

E

energy_explode

Guest
Bilgeadam hakkında düşüncelerimi paylaşmak isterim arkadaşım

bilge adam senelerce üst üste microsoft ödülleri almış çok başarılı microsoft ortağı bir firmadır. para sıkıntın yok ise bilge adamı tavsiye ederim sahsen 5-6 bin tl param olsa bende yazılım uzmanlığı kursuna gitmeyi planlıyorum. eğitimleri çok iyi ;)

snmbzdg

🌱Yeni Üye🌱
ankarada yaşıyorum yrd grafiker olarak çalışıyorum eğitimi vektörel bilişimden aldım benim için çok verimli bir eğitimdi.