Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sitesi tasarımlarım

401 design

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hope401.deviantart.com
1.
mywebsitebyhope401sj6.jpg

2.**************

3.****************

4.
hope401combyhope401mw8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir çok template'e benzemesiyle beraber gerçekten hoş tasarımlar fakat 3. çalışman gibi daha değişik ve örneği pek olmayan çalışmalar yapmaya başlarsan diğer tasarımcılardan farkın olur.
bir şey sormak istiyorum sitelerini hangi editörle hazırlıyorsun ve flash kullanıyor musun?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hoş olmuş emeğine sağlık fakat 2.sindeki menü kısmı pek hoşuma gitmedi çok karmaşık duruyor gözü yoruyor kolay gelsin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen görsellerin üstüne kişisel portfolyo adresinizi yazmayın. Bu kurallarımıza aykırı. Adreslerinizin olduğu tüm görseller gösterimden kaldırılmıştır.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Şuan görebildiğim 2 adet çalışma var, bunlar 1. ve 4. sanıyorum...

1. çalışmada, içerik yerleşimi, tipografik düzen falan bayağı üzerine düşülmesi gereken şeyler, hiyerarşi de dahil olmak üzere... Menü çok arka planda kalmış. Mor mavi geçişi daha tatlı tutlabilir belkide mor yerine daha yumuşak bir renk tercih edilebilirmiş. RSS iconu fazlaca ön planda... Bence biraz daha çalışmalısı gerekir..

4. Çalışmaya gelirsek, yazılar okunamayacak derecede açık renk olmuş, yani kasmak gerek okumak için, oysa bizim kullanıcı ile dost olmamız, onların rahatını düşünmemiz gerek yanlış düşünmüşyorsam.. Bu tasarımda fazlaca sade ve bir özgünlük yok maalesef, dikkat edilmesi gereken konular bunlar olsa gerek..

Eline sağlık. Kolay Gelsin.

401 design

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hope401.deviantart.com
ırmak:yorumun için teşekkür ederim.evet 3. calısma ayrı bi güzel :).Bu arada bunlar sadece ps de hazırlandı görünüm yani henüz webe gecmedim :) psde biraz daha ilerldikden sonra flasha gecmeyi planlıyorum nede olsa yasım daha 17 uzun yıllar var onumde :D

damla1:haklısın ama o tasarım yılbaşı için o yuzden canlı renkler kullandım.hatta yormasın die gloss da verdim ama nafile :D

gökhan tekin:calısmalarımı bu site icin tasarlamamıstım zaten.her calısmama nerdeyse koyarım adresimi.Ama sitenizin kurallarınada saygım var:)

erdemirs:yorumlarını inceleyecegim teşekkür ederim:)

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dostum inanmıcaksın ama aynı templateleri www.*******.ru adresinden indirdım ne iş :)
bunlardaki editlemelerden mı bahsediyorsun ben yaptım diye çünkü benim görebildigim 1 ve 4 bunların iki si de template ayrıca diyorsun ki bunları daha web e upload etmedım eki google ads nin ne işi var orda neyse sana kalmış birşey :)

yarasaemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vallaha Bana kendi Yapmış Gibi Gelmedi Siyah olan template ii bakın anlarsınız

masmavi_7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanki ekranı fotoğraflayıp yayınlamış gibi, template sitelere çok benzemiş?