Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yapmış olduğum tabelalar...

erolsoylu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bakalım Beğenecekmisiniz...

resim3077sl1.jpg

resim3076yq5.jpg

resim3075rj6.jpg

resim3074cf7.jpg

resim2073ar1.jpg

resim2072ha0.jpg

resim1071da6.jpg

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğiinize sağlık. Normal tabelalar olduğunu düşündüğüm çalışmalar. İçlerinden en çok tugay kuyumculuk güzel olmuş..

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
serdar kardeş neye göre basit.. onu anlaymadım güzel file ve kutu harf uygulamalı tabelalr
tasarım olarak basit diyorsanız bilemem ...ama sonuçta 6 metre merdivenin tepesinde emek gösteren o kutu harflere led döşeyen ve tüm o kutu harfleri elleri ile yapanlara biraz daha saygı
sizinde basit olmayan uygulamalarınızı görmek isteriz....

erolsoylu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
serdar kardeş neye göre basit.. onu anlaymadım güzel file ve kutu harf uygulamalı tabelalr
tasarım olarak basit diyorsanız bilemem ...ama sonuçta 6 metre merdivenin tepesinde emek gösteren o kutu harflere led döşeyen ve tüm o kutu harfleri elleri ile yapanlara biraz daha saygı

Teşekkür ederim.. emeğe ve sanata saygı gösterdeğinden dolayı.

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Evet yapılan reklam panosu polycarbon dahi olsa veriilmiş olan bir emek sözkonusudurçEn azından basit diye geçiştirmektense yapıcı yorumlar hepimize bilgi katacağını düşünüyorum.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım olarak cok basit harf kesim olarak uygulama yapmıssın sadece...

erolsoylu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ve Diğerleri...Umarım Serdar Kardeş bunları beğenirsin...:wink:

resim3078av9.jpg

resim3079zo3.jpg

resim3080wd7.jpg

resim3081di5.jpg

resim3082ou0.jpg

resim3083kn9.jpg

Bizim_ilker

🌱Yeni Üye🌱
çalışmaların güzel fakat dış cephede kullandığın krom harf aydınlatmalarında su geçirmez led kullanmalısın. İSTANBUL GİYİM MAĞAZALARI TABELANDA kırmızı led kullanmışdın siyah mat zeminin led in ışığını öldürüyor. O yüzden altını mat beyaz konturla beslemen gerekirdi.

Bu resimden nasıl çözdün dersen. resimden çözmedim.
Tabelanın bakımı bana yaptırıldı paslanmaz flanşlar kullanıldı, zemine beyaz kontur çekildi, su geçiren kırmızı pirana led modüller söküldü yerine su geçirmez RGB effect sistemli led döşendi. Artı olarak harflerin önüne kırmızı folyo eklendi.

Umarım beni yanlış anlamazsın işçilik detaylarda gizlidir.Ve müşterilerimizi elimizde tutabilmemiz için detayları gözden kaçırmamlıyız.

erolsoylu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk ederim ilker kardeş...
dogrusu paslanmaz hiç çalışmamışdık uyarılarını dikkate alcagız..
bir takım hatalarımız oldu..