Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardimci Grafİker Olarak İs Ariyorum

exx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mrb Macintosh isletim sistemi üzerinden grafik tasarım egitimi aldım.Farklı ve etkili tasarımları takip eden biriyim. İyi seviyede freehand, photoshop, indesign ve illustator kullanıyorum.

İlk isim dahil calıstığım yerlerde tek grafiker olarak calıstım. Yetenekliyim ve işimi severek yapıyorum.

Reklam sektörüyle ilgileniyorum. Katolog, flyer, afis, dergi, kurumsal kimlik, etiket tasarımları hazırlayabilirim.Yardımcı grafiker olarak calısabilirim. Yeniliklere acık iyi bir calısma ortamı arıyorum.

Özel mesaj (PM) yoluyla irtibat kurarsanız.Dilerseniz Sizlere CV'mi ve yapmıs olduğum calısmalarımı mail olarak yollayabilirim.

NOT: Sadece Macintosh isletim sistemi kullanan sirketlerde calısırım. Tek grafiker olarak calısmam.

exx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mrb ismim Ceyhun Macintosh isletim sistemi üzerinden grafik tasarım eğitimi aldım. Farklı ve etkili tasarımları takip eden biriyim. İyi seviyede Freehand, Photoshop, İndesign ve İllüstrator kullanıyorum. Renk ayrımı ve matbaa bilgim var. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum.

İlk isim dahil calıstığım yerlerde tek grafiker olarak calıstım. 4 ay yayınevinde, 3 ayda etiket deri ve düğme tasarımı yapan matbbaasını icinde barındıran yaklasık 100 kisilik personeli bulunan bir firmada tek grafiker olarak calıstım.
Yeniliklere açık, kendimi gelistirebileceğim kendimdende birseyler katabileceğim iyi bir çalısma ortamı arıyorum. Yardımcı grafiker olarak çalısabilirim. İlgilenirseniz Sizlere maille CV'mi ve yapmıs oldugum bazı calısmalarımı yollayabilirim. Mail adresim: forum genelinde iletişim bilgilerini vermek yasak. Özelden iletişim kurunuz.

Lütfen (Pm) yoluyla irtibata gecerseniz memnun olurum.

İyi Çalısmalar . . .