Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

YENİ LOGOM (Koray yazılım ve tasarım) !

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarımı bana ait olan fireworkste yapmış olduğum Koray Yazılım ve Tasarım logomu sizlerle paylaşmak istiyorum.Önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum... :smile: Lütfen kıymetli yorumlarınızı esirgemeyin...

korayyazlmvetasarmlogo2.png

Benzer konular

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logo fena sayılmaz fakat mavi fondaki siyah 'KORAY' yazısı siyah fon üzerine mavi, alttaki 'yazılım ve tasarım' yazısı ise mavi fon üzerine siyah olsaydı daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama bu sadece öneri, logo genel olarak güzel.

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anladım... önerilerinizi dikkate alcağım, yorumunuz için çok teşekkürler mustafa

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yurtiçi Kargonun logosuyla benzemiş sanki biraz ama farklı tabii ki :)
güzel bir düşnce eline sağlık güle güle kulllanın.

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağolun yorumunuz için çok teşekkür ederim.. İnşallah yeni çalışmalarımıda bu sitede paylaşacağım...

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence gayet hos olmus ama sag taraftaki yazilarin oldugu yerde sanki biraz daha calisilsa daha guzel olabilir diye dusunuyorum,parcalari ayri ayri dusununce guzel ama logo ve yazilar biraraya gelince sanki ahenk biraz bozuluyor,elinize saglik,basarilar..

YbH

🌱Yeni Üye🌱
Benca logondaki siyah parçayı " / " bu şekilde değil de tersi olan " \ " şekilde yaparsan değer şekille beraber olunca "Y" harfide logonda olmuş olur.