Vinil Türk Reklam Bannerı

kraker

2050 Yılında Bir Balık - kraker ...

 
kraker
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(56)

Hiç Biri

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #11

forumda olan ve fikrini söyleyen arkadaşlarımızın kavga gibi bir düşünceye sahip olduğunu düşünmüyorum, sen biraz duygusal bakıyorsun..olumlu yada olumsuz tüm eleştiriler burada senin gelişimini destekliyor..

saygılarımla
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #12
                             
Arkadaşım fikir güzel ama krakerden yola çıkarak güzel bir çalışma yapabilirdin... Direk eti reklamını yapar gibi olmuş, tamam zor şartlar altında yapmışsın sende haklısın zaten sana niye böyle yaptın diye kimsenin hesap sorma hakkı yok fakat amaç yönlendirmek en azından kraker in fotoğrafını çekebilseydin yada tek kraker resmi bulabilseydin gerçekten güzel, espirili bir çalışma ortaya çıkardı...
afroman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afroman

Sanat Yn. / İzmir

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #13
sevgili asil adam, asil adam kavramina uymayan senin imzanla ise baslamak istiyorum ve sana "asil adamım ben yerim seni *******..." mısralarını sunuyorum... simdi diceksin ki neden bana kotu yazıyorsunuz! ee bilader bu işe yıllarını vermis insanlar var belki karsında senin, yeni bile baslamıs olsan goz var nizam var be bilader, simdi ben bizim mahalledeki yılların bakkalının karsısına bi bakkal kursam kendimce ve adına çakkal desem o bakkal bana ne der biliyormusun. senin imzanı kullanarak türkü yakar bana.. umarım anlatabilmisimdir. bence nickname inin degistirip yeniden uye ol da hayata yeniden basla...
Standart
Alt 08 Şubat 2008 #14
sevgili afroman

ben **** kelimesini eski türkçedeki anlamı olan 'alın' anlamında kullandım. yani öperim seni alnından demek istedim. bi sürçüü lisan ettiysem affola ama yani dübür eski anadolu türkçesinde bildsiğim kadarıyla bu anlama geliyor. neyse yakında inşallah 2.çalışmamla da sizinle olacağım. şu an breyn storming yapıyorum kendi içimde.
Ömer Faruk DEMİROK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer Faruk DEMİROK

Grafiker / Eskişehir

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #15
Çok sevgili Asiladam;
Başarılı çalışmalarının devamını dilerim...
Standart
Alt 08 Şubat 2008 #16
Sanırım Türkçe karakter probleminiz var ama ondan önce zaten belirgin bir Türkçe problemi de var çalışmada.

Yanlış=
Yiyemiycekmiyiz

Doğru= Yiyemeyecek miyiz?
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #17
ilk olarak bu konuda başka tartışma yaşanırsa uyarı yapılmayacaktır.
bu yarışmanın ciddiyetinin farkında olmayan bazı üyelerimize hatırlatmak isterim ki yarışmaya katılan eserler büyük sivil toplum kuruluşlarının gözlemindedir.
aynı zamanda bu çalışmalar alanında herkesin tanıdığı büyük isimlerden oluşan saygıdeğer bir jüri tarafından değerlendirilecektir.

şimdi bütün bunları bir düşünün ve yarışmaya çalışma gönderirken biraz daha dikkatli olun
çalışmada kullanılıcak olan görselin bulunması zor ise yada bulunamıyorsa o çalışmanın hayata geçirilmesinin bir anlamı yoktur.

bu çalışmayı daha gelişim aşamasında ve idealist bir grafiker olduğunu iddia eden bir kişinin burda yayınlaması gerçekten vahim bir konudur.
gerçekten bu meslekte kendini geliştirmek isteyen bir insanın yaptığı işi önce kendisi bir inceleyip değerlendirmesi gerekirdi.
kullanılan görselin kötülüğü çalışmayı bu hale getiriyorsa bunu yarışmaya katmanın bir anlamıda yoktur

bütün bunları yok saysak bile;
imzanızda kullandığınız ve yıllardır argo olarak kullanılan bir kelimeyi birde kalkıp savunmanız , bu savunmayla insanları cahil yerine koymanız zaten başlı başına bir uzaklaştırılma sebebi

bu son açıklamadır.
bu konuyla alakalı başka mesaj yazmayın
forum kurallarına uymayan her mesaj silinip mesajı yayınlayan üye uzaklaştırılacaktır.
dejavu38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dejavu38

Grafiker / Kayseri

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #18
fikir aslında orjinal ama tasarım cok zayıf biraz daha detay calısmalısın bence
Standart
Alt 08 Şubat 2008 #19
özür dilerim gerçekten özür dilerim bilmiyodum anlamını ********'ün. ya gerçekten ben ilerde ii bi grafik tasarımcı olmak için çabalıyorum yani bu yarışmayada saygım sonsuz ve inanıyorum ki bu yarışmada hakeden kazanacaktır.

tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Standart
Alt 08 Şubat 2008 #20
İleride iyi bir tasarımcı olmak istiyosan eleştirilere açık olmalısın. Ve şimdi acemiyken profesyonel bir tasarımcı gibi davranmamalısın.. Tabiki bir grafiker yaptığı tasarımı sonuna kadar savunmalı.. Ama bunu gönül rahatlığıyla yapabilmek için tasarımını yaparken koyduğu her noktanın açıklamasını yapabilmeli... Bu açıklama iyi görsel bulamadım olmamalı ama... Şimdi sana birsürü arkadaş çok güzel olmuş eline sağlık... Daha iyisi olamazdı gibi yorumlar yapsalar inanacakmıydın... Burada herkez eleştiri yaparken birbirine yardımcı olmak için yapıyor... Tartışma platformu değil burası.. Bence yapılan her eleştiriden kendine bişiler al ve çalışmalarına devam et... Ancak bu şekilde başarılı olursun...
 

Etiketler
kraker

Kapat
Şifremi Unuttum?