Vinil Türk Reklam Bannerı

Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Serbest Çalışmalar - Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi ...

Cevapla
Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi
silacal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silacal

Hiç Biri / İstanbul

Standart

Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Alt 18 Nisan 2017 #1

Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Salon Tipi Klima – Güven Veren Teknoloji Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi salon tipi klima, geniş alanlarda kullanılan klima modellerine verilen isimdir. Buzdolabı gibi ayaklı ve dikey görünümlü olan salon tipi split klima, genellikle mağaza, toplantı ve konser salonları, okul ve dershaneler gibi geniş mekanlar için kullanılır. Ek ısıtıcılara sahip olan klima modelinde hızlı ve güçlü fan sistemi ile homojen hava dağılımı özelliği de vardır. Ayrıca düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar.

Salon Tipi Klimalar Nerede Kullanılır?

Salon tipi klimalar:

İş yerleri,
Toplantı salonları,
Mağaza ve alışveriş merkezleri,
Hastaneler,
Restoranlar,
Sinemalar,
Konutlarda kullanılırlar.

Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kaset Tipi Klima – 4 Yönlü Salınım, Yüksek Randıman Nedir?

İç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri tavana monte edilen 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği sağlayan klimalardır. Kaset tipi klima, yüksek konfor şartlarının sağlanmak istendiği mekanlar için idealdir. Esnek kurulum avantajı ile geniş alanlarda kullanılabilir. Mitsubishi klima modelleri arasında bulunan kaset tipi klimalar kullanışı ve görünüşü bakımından çok kullanılan klimalardır.

Doğru projelendirilmiş bir kaset tipi klima uygulamasının neticesinde mekanınızda kaset tipi klimanızın sadece dekoratif ön paneli görünür.

Özellikleri – Fark Yaratan Konfor

Kaset tipi klimalar ilk olarak 4 yönlü hava salınımları ile bilinir. Kanat açıları hem yatay hem de dikey olarak ayarlanabilir. Gelişmiş hafızası sayesinde üfleme hızını ve yönünü sistemine kaydeden kaset tipi klimalar, ortamda kimse yokken minimum enerji modunda çalışarak büyük tasarruf sağlar.

Mitsubishi Klima Türkiye Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Kanallı Tip Klima – Kusursuz Hava Akımı Nedir?

Kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klima türlerine kanallı klima denmektedir. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisi içinde yer alan kanallı tip klima, iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilir. Bu nedenle mekanlarda hoş bir görünüm sağlar. Mitsubishi Klima kanallı tip klimalar ile kusursuz hava akımı sağlamaktadır.

Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekânlarda tercih edilirler. Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekânınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.

Kaynak: www.mitsubishiklima.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Mitsubishi Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi - Mitsubishi Heavy Industries Pelin Kara Reklam Sektörü 0 03 Nisan 2017 14:35
Mitsubishi Sigma Samsung General Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi İklimplus klimabilgii Reklam Sektörü 0 29 Haziran 2016 09:11
Protel Elektronik Yazar Kasa Yetkili Servis Merkezi protel Teknoloji Haberleri 0 12 Nisan 2016 12:30

Kapat
Şifremi Unuttum?