Multimedia ağırlıklı çalışmak için ne tür bilgisayar gerekiyor

Windows - Multimedia ağırlıklı çalışmak için ne tür bilgisayar gerekiyor ...

seranko1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seranko1

Sanat Yn. / Bolu

Alt 13-03-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba
Web tasarımı,photoshop,corel,video düzenleme vb yazılımlarla çalışıyorum. Ancak bilgisayarım yeterli gelmiyor artık. Aynı anda 2-3 programı birlikte çalıştırmam gerekiyor bunun sonucunda da pc kilitleniyor. Win 81. kullanıyorum. İşlemcim İntel e6500. 4 gb ram. Yeni bir pc almayı düşünüyorum. Amd mi alsam yoksa yine intel de mi kalsam bilemiyorum. Mouseye tıkladığım zaman pc uçsun istiyorum Multimedia ağırlıklı çalışmak için ne tür bilgisayar gerekiyor En azından yavaşlamasın donmasın vs.. Tasarımların yarım kalması ne demektir herkes bunu çok iyi bilir ... Tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Cihatgkhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cihatgkhn

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-04-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bütçenizi ve masaüstü mü yoksa laptop mu kullanacağınızı söylerseniz yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
sessizhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessizhat

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2017 #3
Bende pc toplamak istiyorum 15-20.000 tl bütçem var. Veya o kadarına gerek yoksa daha ucuza da alabilirim. Parça uyumları konusunda bilgisi olan varsa çok iyi olur.��
Bu mesajdan alıntı yap
emirardagumus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirardagumus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2018 #4
Bilgisayarın her parçası, bu tür işler için ayrı öneme sahip oluyor. Yani ne kadar yüksek model, o kadar iyi performans olarak düşünebilirsiniz. Özellikle CPU ve RAM, çok önemli diye biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap