Vinil Türk Reklam Bannerı

Ödüllü Logo Yarismasina Davet

Logo Tasarımları - Ödüllü Logo Yarismasina Davet ...

Cevapla
Ödüllü Logo Yarismasina Davet
Standart

Ödüllü Logo Yarismasina Davet

Alt 13 Ağustos 2007 #1

Derneğimiz, Avrupada Egitim ,Ögretim, Örf ve Kendi Özbenligimizin Bütün avrupaya ve dünyaya Tanitilmasi Üzerine hizmet veren bir kurulustur . Ilk baslarda sadece bir kac ögrencinin katilimiyla kendi aralarinda sohbetler organizasyonlar duzenlerken simdilerde Hizmet agini genisleterek Dünya ülkeleriyle kontak korarak Genis kitlelere ulasmis ve avrupada bir cok organizasyonlar duzenlemis, ve yine bir cok konferanslara ev sahipligi ypmis hic bir menfaaat gözekmeksizin insanliga yapilan hizmet hakka yapilan hizmettir dusturundan hareketle genis sahalara yalmistir. Ve dünya capinda giderek genislemeye devam etmektedir. Unutmayinizki bu bir gönullu kurulustur hic bir kurum yada kurulususn davami yada bir subesi degildir kendi gönlünüzde özlediginiz bir gencligin disavurumudur.Baslangicta bir kac ögrenci arkadasimiz la kendi aramizda düzenledigimiz oranizasyonlarda gerekli görmedigimiz Logo Olayini simdilerde gerekli görmekteyiz. Sizinde icinizde duydugunuz“ Özlenen Genclik“ ruhunun disa vrumunu simgeleyen bir loguya ihtiyac duyulmakta ve „Özlenen Genclik“ ruhunu uluslar arasi sahalara yayma arzusu icindeyiz. Sizlerden Siz Saygi deger degerli Türk ve Müslüman gecligi olarak icinizdeki „Özlenen Gencligi“ sembolize ederek disa vurmanizi istirham etmekteyiz…. Özlenen Genclik Yönetim Kurulu Adina Genel Koordinator Isa MESE von Austria

Amaç: “Özlenen Genclik” 2005 yılından bu yana sürekli artan üye sayısı ile Avusturya’nın başkenti ve bir üniversite şehri olan Viyana’da eğitimin nabzı olmaya devam eden; Uluslararası Üniversite Öğrencilerini ve Aktivitelerini Destekleme Derneği’dir. Şu an itibariyle öğrencilere Ücretsiz danismanlik , information ,Dil kurslari vb. Bir cok hizmeti Ücretsiz olarak veren dernek, bünyesinde yaklaşık 2800 öğrenci ve sivil bulunan Avrupanin Ilk ve tek Ücretsiz hizmet veren dernegi ve bir kurulusudur. Ve bu kitleyi dunyada temsil edicek bir sembole ihtiyac duymaktadir .

Katılım Koşulları:
a) Yarışma, seçici kurul ve seçici kurulun birinci dereceden yakınları dışında herkese açıktır.

b) Her gönderilen çalisma aşağıdaki bilgileri içerecek şekilde email Özlenen Genclik e ulaştırlımalıdır.
1. Yüksek çözünürlükte, basıma uygun vector formatı, örn. portable EPS, SVG, PSD yada Adobe Illustrator AI.
2. JPEG yada PNG olarak küçültülmüş bir örnek (640 x 480).
3. Tasarim konsepti / aciklama.
4. Tasarımcının ismi, soyismi ve iletişim bilgileri.

c) Logonun çok çeşitli amaçlar için kullanılacağı göz önünde bulundurularak basıma uygun nitelikte hazırlanması, büyültülüp küçültüldüğünde bozulmaması gerekmektedir.

d) Teslim edilen çalışmalar daha önce herhangi bir yerde kullanılmamiş olmalıdır. Seçici Kurul tarafından kopya olduğu anlaşılan logolar değerlendirmeye alınmayacaktır.
e) Katılımcılar, konu ile ilgili olarak daha geniş bilgiyi telefonla veya www.ozlenengenclik.com adresinden alabilirler.

f) Ödül kazanan logonun telif ve mülkiyet hakları tümüyle Özlenen Genclik(Vermisste Jugendlihe) derneğine devredilmiş olacak ve dernek bu logoyu dilediği yerde , dilediği gibi kullanabilecektir.

g) Özlenen Genclik(vermisste Jugendlihe) dernegi seçilen çalışma üzerinde değişiklik isteme hakkına sahiptir.

Seçici Kurul: Özlenen Genclik yönetim kurulu

Ödül: Yarışma birincisine verilecek Ödül Logo secim islemi tamlandiktan sonra 10 adet zaf icinden secilerek aciklanaaktir. Zarflardaki ödüllerdenbir kaci: ÖSS sinavina girmis bir ögrenci icicn avusturyada butun ögrenim okul kayit ilenlerinin ivedilikle yapilmasi ve ögrenimi boyunca dört yil burs baglanmasi 2- 500 € para ödölü 3- dört yil boyunca okul harclarinin ödenmesi ve buna benzer 10 adet zarftan cekilen kurada cikan ödül takdim edilecek tir….

Çalışmaların Teslimi: Çalışmalar zarar görmeyecek şekilde paketlenerek posta ile veya elden, email olarak 13 Eylül 2007 saat:18.00’a kadar Özlenen Genclik Yarışma Sekreterliğine ulaştırılması gerekmektedir.

Seçici Kurul, 15 – 18 Eylül 2007 tarihleri arasında toplanacaktır.

Sonuçların Açıklanması: Yarışma sonuçları seçici kurul toplantısı ardından 10 gün içerisinde Özlenen Genclik derneği tarafından basın ve internet aracılığıyla açıklanacaktır.

Özlenen Genclik:Türkiye’den Viyana’ya ve Dünya’nın muhtelif şehirlerine öğrenciler için üniversite yolunu kolaylaştıran Özlenen Genclik Derneği, kuruluş yeri Viyana’da saygın ve özgün çehresi ile bilinen bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur. Üniversite öğrencilerinin uluslar arası platformda temsilini sağlarken, küreselleşen dünyada bilgi merkezli toplumun çekirdeği insana ve insanlığı yüceltecek olan bilgiye değer verir. Özlenen Genclik Derneği kurumsal yapılanmasında katılımcı ve paylaşımcılığı esas almaktadır.Bu anlamda diğer öğrenci dernekleri ile ortak çalışma ve projeler yürütülürken -mevcut çalışmalara desteğin yanı sıra- yeni yapılanmalar da teşvik edilmektedir. Dil kursları, organizasyon grupları, özellikle yurtdışında öğrenim gören öğrencileri çatısında toplarken, aynı zamanda içinde bulunduğu toplum ile iletişim içerisinde olmayı amaçlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Etiketler
logo

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Davet Afişi zlftnc Afiş Tasarımı 5 22 Temmuz 2008 17:28
Pikniğe davet thejakal Afiş Tasarımı 3 22 Temmuz 2008 08:17
Davet Afişi esrayet Afiş Tasarımı 23 16 Haziran 2008 09:48
Fotoğraf Sergisine Davet rabitelli Fotoğrafçılık 1 05 Kasım 2007 01:08

Kapat
Şifremi Unuttum?