Vinil Türk Reklam Bannerı

RENAL Diyaliz Merkezi

Logo Tasarımları - RENAL Diyaliz Merkezi ...

RENAL Diyaliz Merkezi
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(36)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

RENAL Diyaliz Merkezi

Alt 11 Mayıs 2009 #1

RENAL Diyaliz Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 11 Mayıs 2009 #2

Çalışmalarında her zaman detay ve araştırma var buda çok güzel çalışmalar çıkmasına sebep oluyor .Başarılı bir logo olmuş güzel görünüyor renklerde güzel sadece öyle olsamıydı dediğim böbrekte kavislik verdiğin yani yazının başına gelen beyaz kısım biraz daha açısı geniş olup R harfini o kavisin içine yerleştirseydin daha bir bütünlük oluşur gibi geldi ama bu halinlede güzel emeğine sağlık yoŞa.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 11 Mayıs 2009 #3
fikir güzel bence kollar biraz daha açık olabilirdi diye düşünüyorum. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(36)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 11 Mayıs 2009 #4
Çalışmalarında her zaman detay ve araştırma var buda çok güzel çalışmalar çıkmasına sebep oluyor .Başarılı bir logo olmuş güzel görünüyor renklerde güzel sadece öyle olsamıydı dediğim böbrekte kavislik verdiğin yani yazının başına gelen beyaz kısım biraz daha açısı geniş olup R harfini o kavisin içine yerleştirseydin daha bir bütünlük oluşur gibi geldi ama bu halinlede güzel emeğine sağlık yoŞa.
R harfinin o kavisin içine girmesi çok kötü gösteriyordu FİLİZ...İlk denediğim oydu, Renal'ın okunuşuda zorlaşıyordu, ancak Renal kısmına gelen kısmı keskinleştirip R harfinin başı ile biraz daha bütünleştirdim(Editledim)...Zaman ayırdığın için teşekkür ediyorum RENAL Diyaliz Merkezi

fikir güzel bence kollar biraz daha açık olabilirdi diye düşünüyorum. Emeğinize sağlık
Teşekkür ederim....
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 11 Mayıs 2009 #5
[QUOTE=yoSa;457142]R harfinin o kavisin iine girmesi çok kötü gösteriyordu FİLİZ...İlk denediğim oydu, Renal'ın okunuşuda zorlaşıyordu, ancak Renal kısmına gelen kısmı keskinleştirip R harfinin başı ile biraz daha bütünleştirdim(Editledim)...Zaman ayırdığın için teşekkür ediyorum RENAL Diyaliz Merkezi

Denenmişse sorun yok RENAL Diyaliz Merkezi İlk gördüğümde o aklıma gelmişti bu haliylede güzel olmasına karşı söylemeden geçemedim tekrar emeğine sağlık YoŞa.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(32)

Grafiker / İzmir

Alt 11 Mayıs 2009 #6
Yosa Logo'nun çıkış mantığı çok güzel uygullamada güzel olmuş..
Emegine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 11 Mayıs 2009 #7
fikir güzel amaca uygun ben kalp ritimleri bekliyordum ama bu daha iyi olmuş eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

Grafiker / İstanbul

Alt 11 Mayıs 2009 #8
İnan güzel çalışma fakat ben o yazı karakterini kullanmazdım DIN tipi fontlar üzrinde uygulama yapardım sadece bi fikir ama lgo gayet başarılı tebrik ederim kardeşim RENAL Diyaliz Merkezi ayrıca görsel Firefox da açılmadı i.e. da açıldıRENAL Diyaliz Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(36)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 11 Mayıs 2009 #9
Denenmişse sorun yok RENAL Diyaliz Merkezi İlk gördüğümde o aklıma gelmişti bu haliylede güzel olmasına karşı söylemeden geçemedim tekrar emeğine sağlık YoŞa.
Zaten öyle söylediğin için birkez daha editledim RENAL Diyaliz Merkezi daha iyi oldu yani...Tekrar teşekkür ederim..Hep söyle RENAL Diyaliz Merkezi

Yosa Logo'nun çıkış mantığı çok güzel uygullamada güzel olmuş..
Emegine sağlık....
Teşekkür ederim MİRAY...

fikir güzel amaca uygun ben kalp ritimleri bekliyordum ama bu daha iyi olmuş eline sağlık...
Teşekkür ederim.

İnan güzel çalışma fakat ben o yazı karakterini kullanmazdım DIN tipi fontlar üzrinde uygulama yapardım sadece bi fikir ama lgo gayet başarılı tebrik ederim kardeşim RENAL Diyaliz Merkezi ayrıca görsel Firefox da açılmadı i.e. da açıldıRENAL Diyaliz Merkezi
Teşekkür ederim VOLKAN...Birde o font ailesiyle denerim...Bende firefox kullanıyorum, bende açıldı...Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşım olursa hemen müdahale ederiz...Teşekkür ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(49)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11 Mayıs 2009 #10
Volkan a katılıyorum.
Düşünce ve konsept çok güzel.Fakat font?
Bence daha uyumlu font bulmalısınız.Uygun bir fontla çok güzel bi çalışma çıkartabilirsiniz.Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Vinil Türk Reklam Bannerı