Vinil Türk Reklam Bannerı

Retouch için tablet daha mı iyi olur ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Retouch için tablet daha mı iyi olur ? ...

rigormortis13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rigormortis13

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21 Ocak 2018 #1

Merhabalar, bir süredir retouch işi ile uğraşmaktayım, cildi soyuk akneli bebeklerle uğraşıyorum, temizliği patch tool ile yapıyorum. Sziden ricam acaba tablet alırsam işimi kolaylaştırır mı ? Daha mı rahat çalışırım ? Ve hangi boy yeterli olacaktır.

wacom intuos art small modeli var 500 küsür lira, bir de wacom intuos pro small var 1200 civarı, small yeterli olacak mıdır macbook pro için ? Ve sizce sadece retouch yapacağım için intuos art modeli işimi görecek midir ?

Şimdiden çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

rigormortis13

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26 Ocak 2018 #2

132 kişi bakmış tek cevap yok, ölüler forumu falan mı burası ?
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26 Ocak 2018 #3
Küçük tabletler bahsettiğiniz temizlik işleri için fazlasıyla size yetecektir.
Büyük alan elbette çalışma kolaylığı sağlar ancak closeup temizlik için şart değil.

Outlet çok ucuz bir model ile fazlasıyla işinizi ucuza görebilirsiniz ancak karar sizin.
https://www.teknobiyotik.com/uc-logi...40-outlet.html

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap

rigormortis13

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26 Ocak 2018 #4
Küçük tabletler bahsettiğiniz temizlik işleri için fazlasıyla size yetecektir.
Büyük alan elbette çalışma kolaylığı sağlar ancak closeup temizlik için şart değil.

Outlet çok ucuz bir model ile fazlasıyla işinizi ucuza görebilirsiniz ancak karar sizin.
https://www.teknobiyotik.com/uc-logi...40-outlet.html

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye
tanrıya şükürler olsun..

peki sizden ricam acaba temizlik işleri için mouse yerine tablet kullanmak daha mı verimli olacaktır ?
Bu mesajdan alıntı yap