Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Silgi - Eraser Tool (E) aracı neden bazen nokta gibi görünüyor?

Alaca33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba.

Silgi - Eraser Tool (E) aracı bazen nokta gibi küçülüyor. Onu büyük yuvarlak hale getiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba.

Silgi - Eraser Tool (E) aracı bazen nokta gibi küçülüyor. Onu büyük yuvarlak hale getiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Silgi aracı da bir çok araç gibi Brush mantığı ile çalışır :wink:
Onu küçültmek, büyütmek yada şeklini değiştirmek için,silgideyken brush panelinden ayar yapabilir yada mause ile sağ klik yapıp boyutunu ayarlayabilirsin :wink:

Alaca33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Büyüklüğünü ayarlamayı biliyorum ama bazen sadece nokta olarak görünüyor ve panelden büyütüp-küçültmek birşey değiştirmiyor. Nokta olarak kalıyor. Bir anlam veremedim.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Büyüklüğünü ayarlamayı biliyorum ama bazen sadece nokta olarak görünüyor ve panelden büyütüp-küçültmek birşey değiştirmiyor. Nokta olarak kalıyor. Bir anlam veremedim.

Bazen seçilen Brush çalışma alanından büyük olunca da, nokta olarak görünebiliyor :wink: Silginin şeklini değiştirmeyi de denediniz mi?

Alaca33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet deniyorum. Silginin boyutunu iyice küçültsem de büyütsem de farketmiyor. Kapatıp açınca programı düzeliyor. Her zamanda kapatıp açamam tabi.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
önerim ekran kartınızı güncelleyin derim sizlere ve ayrıca CS5 mi kullanıyorsunuz ?

Grafikrkin

🌱Yeni Üye🌱
Caps Lock açık olduğunda imleç nokta şeklinde olur. Caps Lock kapalı olduğun da imleç defaultta olur. Bu tüm araçlarda böyledir.