Vinil Türk Reklam Bannerı

Sinema Akademi

Sinema & Tiyatro - Sinema Akademi ...

Cevapla
Sinema Akademi
Sinema Akademi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sinema Akademi

Grafiker / İstanbul

Standart

Sinema Akademi

Alt 11 Ağustos 2016 #1

Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu

Türkiye'nin Eğitim Merkezi

Sinema Akademi fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte başarılı oyuncular yetiştirmek ve kariyer eğitimleri vermek için kurulmuştur.
Sinema Akademi %100 öğrenme garantisiyle Oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır.


Sahnelerin Yıldızı Siz Olun! – Oyunculuk Eğitimi
Amacınız tiyatro, dizi ve sinema sahnelerinde oynamak, oyunculuk mesleğinin bilgi ve becerilerine sahip olmak ise Sinema Akademi oyunculuk kursu kaydınızı hemen yaptırın! İşinin profesyoneli olmak ve sahne stresinizi yenmek için uluslararası standartlarda hazırlanan ders programı içeriğimize göz atın.

Türkiye’nin en iyi sinema kursları eğitmenlerinden ders alma fırsatı ile profesyonel bir oyuncu olmak, cast ajanslarının üst sırasında yer almak, dizi ve sinema filmlerinin yıldızı olmak, Türkiye’nin en iyi oyuncularından biri haline gelmek artık çok kolay! Kendinize güvenin ve oyunculuk kursları ile çalışmaya hemen başlayın!


Sinema Akademi


Kendinizi İfade Etmenin En Kolay Yolu – Diksiyon Eğitimi
Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez! Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes Sinema Akademi diksiyon kursu kapısını çalmalı.
Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı ile profesyonel bir konuşmacı olmak isteyen herkes hayaline kavuşacak. Salonu avcunun içine almak isteyen konuşmacılar, derslerini dinletmek isteyen öğretmenler, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen satış ve pazarlamacılar için diksiyon kursları en yararlı çözüm olacak!

Neler Kazanacaksınız?-Diksiyon Kursu
Doğru ve kurallı konuşacaksınız.
Kendinizi rahatça ifade edeceksiniz.
Dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.
Konuşma bozukluklarınızı gidereceksiniz.
Topluluk önünde konuşabileceksiniz.
Kişileri ikna edebileceksiniz.
Kendinizi dinleteceksiniz.
Özgüveniniz artacak.


Sinema Akademi


Başarılı Bir Kariyerin Anahtarı – Spikerlik Sunuculuk Eğitimi
Spikerlik ve sunuculuk mesleğinin gerekliliklerinin kazandırılması amacıyla haber spikeri, program sunucusu olmak, televizyon ve radyo kanallarında çalışmak , medya dünyasında çalışmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler için Sinema Akademi eğitmenlerinden Spikerlik Sunuculuk kursu.

Türkiye’nin en iyi sunuculuk kursu eğitmenlerinden ders alma fırsatı ile profesyonel bir sunucu olmak, haber programlarından şov programlarına spikerlik ve sunuculuk yapmak, kariyer basamaklarını tırmanmak ve yerini sağlamlaştırmak isteyen herkes Spikerlik – Sunuculuk kursu kayıtlarını kaçırmasın!


Sinema Akademi


İletişim Bilgileri
Sinema Akademi – Genel Merkez

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakirköy – İstanbul

Çağrı Merkezi: *********

Email:

Web: www.sinemaakademi.com.tr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu sinemaforum Sinema & Tiyatro 0 31 Mayıs 2016 11:10
Sinema Akademi Oyunculuk Diksiyon Spikerlik- Sunuculuk Kursu sinemaakademi Sinema & Tiyatro 0 20 Nisan 2016 13:53
yargı akademi 2 SuskuN06 Afiş Tasarımı 2 10 Ekim 2012 16:50
Sahne Akademi Sertudi Web Tasarımı 0 06 Ocak 2012 10:31
Marmara Akademi Logolar gultenaychin Logo Tasarımları 2 12 Nisan 2010 10:09

Kapat
Şifremi Unuttum?