Vinil Türk Reklam Bannerı

Sosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Sosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye Geneli ...

grafikesma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikesma(34)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24 Mayıs 2018 #1

Sosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL

Program/Seviye: Orta Seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Maltepe ve civarınde ikamet eden sosyal medya uzmanı ve site içerik yönetimi bile (orta seviye) personel arıyorum.

Özverili öğrenmeye açık pozitif ve gerçekten işe ihtiyacı olanlar benim ile iletişime geçmelerini rica ederim.

E-posta:

Telefon: 05549213230
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(13)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24 Mayıs 2018 #2

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Sosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye GeneliSosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye GeneliSosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye GeneliSosyal Medya Uzmanı - Site İçerik Yöneticisi ARANIYOR ACİL - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net::..

Bu mesajdan alıntı yap
grafikesma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikesma(34)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28 Mayıs 2018 #3
ilanımız günceldir.
+
Bu mesajdan alıntı yap