Vinil Türk Reklam Bannerı

Suitcase Fusion Sorunu

Graficafe - Suitcase Fusion Sorunu ...

Suitcase Fusion Sorunu
uludoganmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uludoganmz

Sanat Yn. / İstanbul

Suitcase Fusion Sorunu

Alt 18 Şubat 2018 #1

Merhabalar,

Uzun süredir forum kullanmıyorum, kategorileri de araştırdım fakat uygun bir yer bulamadım konu için. Şimdiden özürdilerim.

Bi kaç yıldır PC'de suitcase fusion kullanıyorum. Çok fazla font var ve ciddi anlamda yavaşlatıyor bilgisayarı çünkü.

Kısa süre önce MAC'e geçiş yaptım. Fakat bir türlü indiremedim, indirdiğimde de kurduktan sonra problemle karşılaştım.

Satın alma durumum yok şuan malesef. Bu konuda yardımcı olacak var mı acaba? Çok acil ihtiyacım var, saatlerdir uğraşıyorum fakat bi sonuca ulaşamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 19 Şubat 2018 #2

Merhabalar,

Uzun süredir forum kullanmıyorum, kategorileri de araştırdım fakat uygun bir yer bulamadım konu için. Şimdiden özürdilerim.

Bi kaç yıldır PC'de suitcase fusion kullanıyorum. Çok fazla font var ve ciddi anlamda yavaşlatıyor bilgisayarı çünkü.

Kısa süre önce MAC'e geçiş yaptım. Fakat bir türlü indiremedim, indirdiğimde de kurduktan sonra problemle karşılaştım.

Satın alma durumum yok şuan malesef. Bu konuda yardımcı olacak var mı acaba? Çok acil ihtiyacım var, saatlerdir uğraşıyorum fakat bi sonuca ulaşamadım.
Fontlar için şöyle bir yol takip ediyorum ;

WİNDOWS İÇİN :
C:\Program Files\Common Files\Adobe\ Fonts

MAC OS X İÇİN
/Library/Application Support /Adobe/ Fonts

Gösterdiğim Dizinde "Fonts" adından bir klasör yoksa siz oluşturun ve fontlarınızı içerisine ekleyin buraya yüklediğiniz fontları SADECE Adobe ürünleri görebilir .... iyi çalışmalar

İlla mac os program kullanmak istiyorsanız şayet size önerim : FontAgent
Bu mesajdan alıntı yap
uludoganmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uludoganmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19 Şubat 2018 #3
Teşekkür ederim hocam
Bu mesajdan alıntı yap