Vinil Türk Reklam Bannerı

Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Tasarım yapacak grafiker aranıyor. ...

 
Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Standart
Alt 29 Ekim 2010 #11

GrafiKing | Grafik Tasarım Kralı - Aslında Herşey Hayal Gücümüze Bağlı...Siz Sadece Düşünün...
Çalışmalarımdan bazıları..
https://www.grafikerler.net/kanneci-...mi-t88643.html
https://www.grafikerler.net/online-d...mi-t88657.html
https://www.grafikerler.net/eps-kull...mi-t84811.html
https://www.grafikerler.net/metronom...me-t88961.html
https://www.grafikerler.net/cayiraga...im-t84603.html

*********
0541 369 0 109
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 29 Ekim 2010 #12
                             
sayın serdar kahraman,

merak ettim, makina başında boş vaktin var herhalde canın polemiğe girmek istedi mesaj yazıyorsun. arkadaşım size sayın diye başladım bana, hiç tanımadığınız birine hoş olmayan mesaj yazdınız diye sen kelimesi kullandım diye kaba olduk.

muhatap olmam diyorsun, mesaj yazıyorsun, mesajımı dikkate oku dedim tekrar okudum diyorsun, be o zama kardeşim ilanda en ucuza yazacak grafiker mi aranıyor yazıyor makul fiyata yapabilecek mi yazıyor. cümlelerin anlamını kendine göre yorumluyorsan senin sorunun.

makul fiyat demek, senide benide üzmeyecek fiyat demektir. adamın kapasitesi sayfası 100 tl dir onun makul fiyatı 80 olur, ötekinin 50 tl dir sayfası makul ücreti 35-40 seviyesinde olur. şimdi anladınmı. öteki türlü bu işi EN UCUZ FİYATA KİM yapar yazardım. ben işvverende değilim. aynı buradaki arkadaşlar gibi freelancer çalışan webmaster ve web programcısıyım.

profesyonelliğe gelince, sayfasını 200 yapan profesyonel, sayfasını 20 tl ye yapan profesyonel değil demek değildir. profesyonellik ortaya çıkan iş, ve bu işin yapımı sırasında kişinin sergilediği tavırdır.

eminimki, bu sitede 20 tl ye teklif edipde sizin profesyonelliğinizi 10 la çarpacak nice arkadaşlar vardır. onlara hakaret etmeye hakkınız yok. yeri gelir bende bir projeyi 5,000 dolara yaparım o ay elimde iş olmaz, paraya ihitiyacım vardır 3,000 dolara yaparım.

20 yıl 100 yıldır bir işi yapıyorda olsanız, benle bu şekilde diyolağa girme hakkınız olmadığından cevap yazdım. bana kaba diyorsunuz ama ilk önce kendinize bakın.

benden size bir abi tavsiyesi, hüsnü kuruntularınızdan kurtulun, yok adınızı google değil, hani doğan görünümlü şahinler vardır ya, onun gibi kendini profesyonel gören amatörler ligine yazdırırsınız.

tüm arkadaşlara saygılarımla, hayırlı işler dilerim
amonyumnitrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amonyumnitrat

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 29 Ekim 2010 #13
bu bir manifestodur..
altına imzamı atıyorum..
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 29 Ekim 2010 #14
Sayın hcaliskan,

Sayın diye bir cümleye başlanıp, senli benli yazılmaz.
Sizin ne kadar boş vaktiniz var ise, benim de o kadar boş vaktim var ve bu şekilde değerlendiriyorum.

İkincisi, Önceki yazdığım mesajda "Yaptığım işin kalitesi belli ise o kalitenin altına inmem. İnmediğim içindir ki buradaki her işle muhatap olmuyorum. Sizin işiniz de dahil." cümlesi, iş yapmak adınadır.
Mesaj yazarak muhatap olmam anlamında değil. Bu ikisinin ayrımını yapabilmenizi umuyorum.

Burada anlatılmak istenen konunun anafikri ise şudur, makul fiyatlarla, bütçemiz bu cümleleriyle başlayan ilanların, piyasayı düşürüp, kalitesiz iş yapan grafikerlere yol açması. Bunu da umarım bu kez anlarsınız.

Birinin benim kalitemi çarpıp bölebilecek bir matematiğe sahip olabilmesi için, benim bilgim ayarında olabilmesi gerekir. Elbette ki benim bilgim, hatta üstünde bilgiye sahip birçok arkadaşım var. Bu yüzden ben de kimseyi çarpıp, 2 çıkarıp, bölüp bir yerlere atmıyorum. Bu sitede "Profesyonel" grafiker, ulusal tv grafiker animatörü, aynı zamanda karikatürist olarak kimseyi bulabileceğinizi sanmıyorum. Bulabilirseniz buradan haber verirsiniz...

Benden büyük olup olmadığınızı bilemiyorum. Bu yüzden sizi abi olarak görmüyorum. Çünkü benim de yaşım bir hayli var. Bu yüzden yukarıda anafikir olarak açıkladığım cümleyi eğer okuyarak anlarsanız, "benden size abi tavsiyenizi" geri alabilirsiniz.
Ayrıca aynı şekilde sizin de benimle böyle bir diyaloğa girme hakkınız yok. Giriyorsanız cevabınızı aynı şekilde alırsınız.

Bir logoyu bir grafiker 80 liraya da yapabilir. Ama gerçekten profesyonel bir grafiker bunu bu fiyata yapmaz. Çünkü yapacağı işin kalitesi bellidir. Bunun altına düşmez.
Profesyonellik bunu gerektirir. Örneğin, ben 300 liraya yapar, 10 adet örnek sunar, en iyisini yaparım.
Ama bu, işverenlere pahalı görünür. Çünkü işverenler için işin kaliteden çok, ucuz olması önemlidir. Oysa bana göre burada olması gereken, grafik sanatçısının emeğinin karşılığını alabilmesi. Ben kişisel olarak bunu savunuyorum.

Başka grafikerlere hakaret etmem gibi saçma bir düşünceye nasıl kapıldınız anlamıyorum.
Ben ucuza iş yapan, bir iki program öğrenip bu işi sadece para kazanma amaçlı yapmaya çalışan grafiker adı altında birşeyler yapmaya çalışan kişiler için eleştiridir. Bu kimseye hakaret değildir.
Lütfen Yazılanları iyi okuyup iyi anlamaya çalışın... Program öğrenerek grafiker olunmaz, ancak operatör olunur.
Başkalarına hakaret etmeye hakkınız yok deyip, benim bilgime, "sizin profesyonelliğinizi 10 la çarpacak insanlar vardır diyerek" asıl sizin hakaret cümleleri kurmaya hakkınız yok. Ne yazdığınızın önce farkına vararak yazın.

Yukarıda size bu konuşmalarla anlatmaya çalıştığım şeyin anafikrini tekrar yazıyorum..

Burada anlatılmak istenen konunun anafikir şudur;
Makul fiyatlarla, bütçemiz bu cümleleriyle başlayan ilanların, piyasayı düşürüp, kalitesiz iş yapan grafikerlerin ortaya çıkması, ucuza iş yapması, belli bir fiyatta ve kalitede iş yapan grafikerlerin
ucuz iş yapmaya yönelmelerine, zorunlu kalmalarına sebep olmaları.


Tüm grafiker tasarımcı arkadaşlara , emeklerinin karşılığını alması dileğiyle...
Saygılar.
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #15
sayın serdarkaraman

bir kez daha anlama özürlü olduğunuz belli oldu. sen başlattın ben devam ettim. üslubuna dikkat etseydin bende bu şekilde yazmazdım bu bir.

senden büyük olduğumu düşünüyorum çünkü ben 44 yaşındayım. demek sen 300 tl ye logo yapıyorsun. o zaman biraz matematik dersi vereyim. izmirde sadece 1 logoyu 800 tl ye yapan kişi var. sitenin adınıda vereceğim sectit.net gir bak. o zaman o seni 3e çapar profesyonellikte. bu senin anlayışına göre tabii. 80 tl ye sayfa yapan profesyonel değil ya.

2 tane programı öğrenen yazarak ukalalık yaptığının farkında olmadan ukalalık yapan arkadaşım. sen git ilk önce kelime ve kavramları iyi öğren. yoksa benim gibi sana öğretecek çok kişi çıkar. benim gibi normal bir ilan veren kişiye bu tür cevap yazmakla densizliğin alasını yaptığını burayı okuyan kişilerin takdirine bırakıyorum.


piyasa kendi fiyatını kendi belirler. ilk önce bu mesleğe yeni başlayanada, 2 tane logo yapmasını bilenede, sayfasını 1 milyona yapanada saygı duyki meslektaşlarını küçük düşürme. mesajını sitesini yönettiğim bir işvere gösterdim. ne der acaba diye.

verdiği cevabı yazıyorum. "10 program öğrenmiş olabilir. belkide gerçektende profesyonelde olabilir ama adam olamamış. bunun kendine faydası yok havalara girmiş böylesini bırakcan kendi çalıp kendi söyleyecek.Tasarım yapacak grafiker aranıyor.)"

gerçektende öle.

sanki burada ben piyasayı temsil ediyorumda, hayatta hiç kazık yemmiş adama bak. bir ilanıma verdiği tekpi. acaba neden diğer ilanların altında senin bu tip açıkalaman yokta benim ilanın altına yazma gereği duydun. aklın sıra tün arkadaşları organize edip fiyatları yüksek tutaratak gün gelipte 50-70 tlye sayfa yapmamak içinmi? ticaret dünyası bu tür atraksiyonları kabul etmez. öyle ya sana göre 70 tl ye sayfa yapan profesyonel değil. ajanslarda çalışan ne insanlar var ayda 1,000 kaç sayfa tasarım yapıyorlar hemde ne tasarımlar yapıyorlar.

mesleğimi açıklamam rağmen, hala ısrarla veni işverenlerin temsilcisi gibi anlanmanda inan çok bir garip. neyse demekki bir kuryuk acın varki yazdın.

tecrübe insanların hayatında yediği kazıklardır. hiç kazık yemedim diyen biri ticaret yapmamış demektir. genel kanı budur hayatta. bugünün ünlü işadamları alatonlar, sabancılar, koçlar bile kazık yemişlerdirde senmi yemeyeceksin oda ayrı bir konu. bende kazık yedim bak açık açık yazabiliyorum. yediğim kazıklar bana kazık yememeği öğretti.

bende tekrar yazıyorum.

profesyonellik ortaya çıkan iş, ve bu işin yapımı sırasında kişinin sergilediği tavırdır. ve hiçbir profesyonenlik parayla ölçülmez. ilk önce bunu bir anla. el emeğinin fikirin para ile karşılığı olmaz. bu iş için alınan ücretler işin karşılığı için değil, kişinin hediyesidir.

bu nedenle tekrar yazıyorum hüsnü kuruntularından kurtul, yoksa birgün o beğenmediğin tepeden baktığın 70-80TL ye sayfa yapılırmı ne biçim adamlar bunlar dediğin kişilerden daba aşağı fiyatlara çalışmak zorunda kalırsın yada gurur yaparsın mesleğini bırakırsın.

şahsi görüşümü sorarsan, bırak profesyonelliği, amatör bile olamassın.

gerçek manada ruhuyla birlikte profesyonel olmaya çaba gösteren grafiker arkadaşlarıma hayırlı işler diilerim.

saygılarımla
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #16
Sayın hcaliskan,

Anlama özürlü dilerek hakaret etmeyiniz. Tartışacaksanız bile bunu medeni insanlar gibi yapınız.
Karalamaya çalışarak varolmayan şeyleri öne sürerek kimseyi farklı gösteremezsiniz. Benim kim, ne gibi bir tecrübeye sahip olduğum, kaç yıldır bu işi yaptığım belli. Ben 15 yaşında masa başında profesyonel olarak büyük bir dergide karikatür çizip maaş alan bir insanım. Grafiğe de bu yaşta başladım. Bu yüzden çocukca davranışlarda bulunmayın lütfen.

Bir işi profesyonelce yapıp yıllarını veren biri, bu işi "sadece para kazanma amaçlı" öğrenen birilerine eleştirisel bir yorumda bulunabilir. Bunun açıklamasını da yaptım. Ve bunun adı da sizin iddia ettiğiniz gibi ukalalık değildir. (Bakınız tırnak içine aldım iki kez okuyun diye)

Demek ki sen logoyu 300 liraya yapıyorsun diyerek açık aradığınız her halinizden belli.
Ben yazarken, (ki örneğin kelimesini bile bile yazdım) "Örneğin ben 300 liraya yaparım, kimi 80 diyerek, bir örnek sundum. fiyat vermedim."
Cümlenin başında örneğin ben şu paraya yaparım, bu para bile işverene pahalı görünür diyerek, bunun bir örnek cümlesi olduğunu belirttim. Bu küçük örneği anlayacak kapasiteye sahip olamadığınızı görmüş bulunmaktayız. Matematikten önce Türkçe öğrenin biraz. (Mesela önce sizli mi senli mi konuşacağınıza bir karar vermekle başlayabilirsiniz.Tasarım yapacak grafiker aranıyor. )

Aynı şekilde bu benim kişisel düşüncem diyerek, kişisel eleştirimi sunuyorum. Kişisel düşünce düşüncedir. Bir iki tane program öğrenerek grafiker olunmaz. Bu iş gönül işi, hayal gücü ve tamamen üretmekle olur. Biz yanımıza gelen çoğu stajyeri operatör olarak kullanıyoruz. İçlerinden çok azı tasarım yapabiliyor. Tasarım bilmeyip grafik yapanlar bana göre sadece operatördür. Çok grafikerlik yaptınız ya benden iyi biliyorsunuz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Mesleğimi söylememe rağmen beni işveren temsilcisi gibi görüyorsun diyorsunuz. Kuyruk acınız var herhalde gibi cümle kurmak yerine şuna bir bakın;
İşveren temsilcisi olduğunuzu iddia etmedim. ilan verip grafikerlerden ücret karşılığı tasarım isteyen biriyseniz işveren durumunda olduğunuzu, mesleğinizin ne olduğunun bir önemi kalmadığını söylememe gerek yok.

Yediğiniz kazık dolu tecrübeleri konuşmuyoruz. Bunu kendinize saklayınız.

Örneğin 300 liraya yapılacak işler için 70-80 liraya teklifle gelenleri herzaman geri çevirdim. Yine geri çeviririm.
(Bakınız bu da bir örnek, sakın, "haa, sen bir işi 300 liraya yapıyorsun demek ki" gibi alıp kendinize göre kullanmayın. Ders vermeye çalışırken bu size ders olur.)
Bu işin bir kalitesi ve saygısı var. Dileyen en ucuz şekilde yapabilir. Bu şekilde piyasa düşer sadece. Ama ben size göre pahalı yaparım, ama iyisini yaparım. Piyasada bu şekilde çalışan insanlar da var. Ben onlardan biriyim.
Hüsnü kuruntularla dolu değiliz. Bu sizin kehanetiniz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Şahsi görüşünüzü sormuyorum. Bunun içindir ki, söylemiş olduğunuz amatör bile olamazsın cümlesini gülünç buluyor, ciddiye de almıyorum açıkçası Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
Boşu boşuna işimi, tecrübeli karalamaya çalışmayın, çocukça davranıyorsunuz.
Bu 44 yaşında sizin gibi birine de yakışmıyor. Hakaret ederek ya da karalamaya çalışarak tartışmak medeni insanlara göre değildir. İşinize gelmiyorsa ve bir açık bulamıyorsanız yazmazsınız olur biter.

Tüm grafiker arkadaşlara bol kazançlı, ucuzcu olmayan zihniyetlerle çalışmasını ve hakettiğini alması dileği ile;

Sevgiler saygılar...
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #17
sayın serdarkaraman

ilk önce kendi söylediğiniz kendiniz yapın, hani diyorsunuz ya işinize gelmiyorsa yazmazsınız olur biter, madem işine gelmiyor da neden ilanıma cevap, kendi görüşünü yazdın? o zaman bana cevap verme ve görüşümü açıklama hakkı doğar.

kibar görünerek, kelimelerin arkasına sığınarak densizlik yaparsan her zaman cevap verecek birisini buluırsun. buradaki mesajları siteye girenler okuyor merak etme benimde seninde hakkında herkes yorumunu yapıyordur.

istersen dünyanın en profesyonel grafikeri ol. tekrar söylüyorum bu kafayla adam olamazsın. vali olursun, vezir olursun ama adam olamazsın bu benim sözüm değil ata sözü.

böyle yazmakla ben yaşıma yakışanı yaptımki, en azından bizim yazılarımızı okuyan diğer arkadaşlarında görüşlerine belki katma değer katarım.

neden seni karalayımki tanımıyorum etmiyorum. kaşınan sensin. cevap yazan sensin. polemiği başlatan sensin. cevap verince zoruna giden yine sensin.

medenilik senin gibi insanların yaptığına deniyorsa batsın o medenilik. ona medeni tartışma denmez. kendine gelince ben görüşümü açıklıyorum. bana gelince sana görüşünü sormadım.

yine yazayım ne olursan adam olamazsınnnnn. çünkü. eşşek derviş olmaz taş çekmekle tekkeye. insan adam olmaz profesyonel grafikerlik yapmakla. adam olmak ayrı şeydir.

habu yazdıklarum senin işine gelmiyorsa cevap yazmasın olur biter da.

bende adam gibi işini yapmak isteyen tüm grafikerlere bol kazançlar diliyorum.
saygılarımla
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(49)

Hiç Biri / Elazığ

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #18
Konuyu kişisel polemik haline getirip birbirinize laf yetiştirme yarışına sokmayın lütfen.
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #19
Hala densizlik yapıyorsun, adam olamazsın şeklinde hakaret etmeye devam ediyorsunuz. 3. kez hakaret ediyorsunuz diyorum. Bu kaba aksanınıza lütfen bir son verin artık. Tartışmayı bilmiyorsanız da bunu sonlandıralım.

Kibarlığın arkasına saklanmıyorum, sadece saygılı davranmaya çalışıyorum.

Aynı şekilde cevap yazmaya devam ederseniz, benim de cevap yazma hakkım doğar, Bu durumda bir sorun yok.

Tanımadığınız halde eminim ki sizin profesyonelliğinizi 10'la çarpacaklar vardır diyerek nasıl böyle bir iddiada bulunuyorsunuz o zaman? sen amatör bile olamazsın derken tanıyormusunuz? Kurduğunuz cümlelerle devam ettirdikleriniz birbirini tutmuyor.
Ukalalıktan bahsederken siz tanımadığınız ve bilmediğiniz insanların profesyonelliğini nasıl eleştirebiliyorsunuz?

Kaşınan sensin diyeceğinize, zorunuza gidip açıklama yapmak durumunda kalıp benimle yarışa giren ve halen devam eden sizsiniz. Üstelik bazı yerlerde sen şöylesin, sen böylesin diyerek çocuklara yakışır bir üslupla da devam ediyorsunuz. Gerçekten size yakışmıyor. Bu size benden bir kardeş tavsiyesi. Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Ben görüşümü sorarsınız diye bir cümle kurmadım, o yüzden sizin düştüğünüz duruma da düşmedim Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Bana sorarsan dediğiniz için, görüşünüzü sormadım, ciddiye de almıyorum dedim ve bunda kararlıyım Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Gerçek siz ortaya çıkmış oldu, yazdıkça ve diyaloglar uzadıkça gerçekten kullandığınız tüm cümleler kabalaşmaya başladı. Sakinleşin biraz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
Tekrar söylüyorum,
Tartışmayı bilmiyorsanız bunu sonlandıralım, ki bana göre diyaloglar devam ettikçe kabalaşmanız artıyor ve devam ediyor. Ben size konuşmaların başında eleştirdiğim noktayı belirttim, siz benim profesyonelliğime savaş açtınız.

Ben bir iş aldığım zaman, müşterinin aklı işte kalmıyor. Biliyor ki bu adamın zaten tecrübesi var, bu işi biliyor, profesyonel, verdim parayı ve en iyisini yapar.
Ama öteki türlü ucuza iş yaptırdığınızda, ya işi beğenmezsiniz, ya işler gecikir, ya da istediğiniz gibi birşey çıkmaz. Sürekli değişiklik yapmak zorunda kalırsınız.
Müşterinin geneli daha önce de dediğim gibi, kaliteli olmasından çok, işin ucuz olmasından yana...

İşte bu işin para getirdiğini bilen birçok insan, bir iki program öğrenerek grafiker olmaya çalışıyor.
Örneğini yıllardır görüyorum, bu işle hiç alakası olmayan insanlar gelip, bana program öğretsene tekliflerinde bulunuyorlar. Hatta bazı bir yerlerden öğrenenleri iş yapmaya çalışıyorlar. Yaptıklarını da görüyorum. Şimdi ben bu insanları eleştirmeyeyim kim eleştirsin. Bu iş gönül işidir. Renk bilgisi, hayal gücü ve tasarım bilgisi gerektirir ve öğrenmesi yıllar sürer ve de devam eder.
Aynı şekilde bende yıllar geçmesine rağmen grafik işini öğrenmeye devam ediyorum. Bunun sonu yok.

Örnek: bir arkadaşım 2 bin liraya klip kurgusu yapıyor.
Şimdi bin liraya yapacak adam yok mu, var, gidip ona da yaptıran oluyor. Ama ondan sonra ortaya çıkan işi kimse beğenmiyor. Hatta o kurguyu Kral Tv de bile yayınlatamadılar, çünkü denetimden geçemedi kaliteli olmadığı için. Yıllardır bu tip şeyler görüyoruz.
Bugün orjinal birşey yerine çakmasını aldığınızda nasıl elinizde kalıyor ya da uğraşıyorsanız, bu da ona benziyor.. Sağlamı ve çürüğü...

Örneğin, bir grafiker arkadaş bir iş alıyor, işi sadece almak için aldığı için benden yardım istiyor, ben bu işi yapamıyorum, yaparım sanmıştım, sen devam edermisin diyerek..
İş yapmak bu kadar kolay mı?
İşte piyasa böyle...
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 30 Ekim 2010 #20
sayın serdarkaraman

ben gerçeği söyledim diye esas siz sakinleşin, relax olun Tasarım yapacak grafiker aranıyor. cümle kurarken aruz vezni yazacak halim yok. o anda aklıma gelenleri yazıyorum. polemiğe döküp kişiselleştirdiniz. bende cevap verdim. zorunuza gidiyorsa cevap yazmazsınız özür dilersiniz. olur biter.ikide birde ben profesyonelim ben profesyonelim diyen sizsiniz. kim karar verdi sizin profesyonel olduğunuza, neden niçin profesyonel olduğunu kabul edeceğimde sizi 10 la çarpacak insanlar çıkar diye cümle kurmayayım.

her kelimeye, her yazıya cavap verecek çok şükür kültürümde var uslubumda, ama ilk önce karşımdakine bakarım adam adammı diye, cümle cümlemi diye. ona görede cevap yazarım.

benim görüşümüde ciddiye alsan ne olur almasan ne oluuur, ustamın öğrettiği çok güzel bir söz vardı aklıma geldi.

" kendini kandıran insana tüm dünyadaki insanlar bir araya gelse yardım edemez" derdi.
ne kadarda doğru söylemiş Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

tüm gerçek manada grafiker olan arkadaşlara saygılarımla,
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor. malitoktas Sonuçlanan İlanlar 9 06 Eylül 2010 17:35
Freelance Web tasarım (psd) + Css kodlaması yapacak grafiker aranmaktadır. KuuL Sonuçlanan İlanlar 4 01 Haziran 2010 12:27
mevcut logo üzerinde çalışma yapacak grafiker aranıyor. Skynet214 Sonuçlanan İlanlar 7 23 Şubat 2010 17:27
Ankara'da SBS ve ÖSS kitapları yapacak grafiker dizgiciler aranıyor... larkthis Sonuçlanan İlanlar 8 08 Ekim 2009 14:38
İnternetten tasarım yapacak arkadaşlar aranıyor... KHAYMANA Sonuçlanan İlanlar 9 31 Aralık 2008 23:55

Kapat
Şifremi Unuttum?