Vinil Türk Reklam Bannerı

Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Tasarım yapacak grafiker aranıyor. ...

 
Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 01 Kasım 2010 #31

Siz ilanınızla ilgili yapılan eleştiriye laf yetiştirmeye çalışıp, eleştiriye açık olmayıp, bunu "haddini bildirmek" olarak görmüşsünüz ve bu şekilde ifade ediyorsunuz.
Böylelikle kendi renginizi gayet açık bir şekilde belli ettiniz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Siz onca sarfettiğiniz "Amatör bile olamazsın, adam değilsin, adam olmazsın, grafiker bile değilsin, densiz, ukala, anlama özürlü, sizin profesyonelliğinizi 10'la çarpacak insanlar vardır, adınızı kendini profesyonel gören amatörler ligine yazdırırsınız, bir mesajı okumayı anlamayı beceremeyen senin gibi insanlar" gibi cümlelerinizi hakaretten saymayıp normal görüyorsanız, allah size bu yaşta da olsanız akıl fikir versin o zaman ne diyelim Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Size daha önce de yazdım, bilmiyorsanız araştırıp öğrenin. Burada yazılan ilanlara da eleştiri yapılıyor. Daha önce de yapıldı. Yine birileri yapmaya devam edecek. Araştırıp öğrenmenizi daha önce size tavsiye etmiştim ama sanırım öğrenememişsiniz.

Ben piyasanın bu şekilde düştüğünü düşünerek yazdım. Bahsettiğiniz grafiker arkadaş, onlar adına burada yazdığım bu konuyu düşünerek zikrimi eleştiriyorsa kendini eleştirmiş olur. Ben de sizin sonradan üslubunuzun değiştiğini, kabalaştığınızı ve hakaretlere başladığınızı görerek yaşınızı da gözönüne alarak size üzüldüm, ne diyeyim.
Ağabeylikten bahseden bir insanın ağabey gibi davranabilmesini beklerdim.

Konuyu bir kez daha anlatıyorum. Burada herhangi bir yarış yok, sadece hcaliskan isimli üyeye, ilanından dolayı yapmış olduğum bir eleştiri var.
Ve bu eleştirinin şekli şudur;

Ben, "Bundan sonra yine işler gelecek, ya da adınız bir yerlere yazılacak, bu size iş demek" gibi şeylerin, müşteri ile grafiker arasında kalmasından yanayım. Bu tip şeylerin sadece fiyat ve piyasa düşürmeye sebep olduğunu yineledim, aynı şekilde bunu savunuyorum. Ayrıca belki hakettiğiniz ücreti veremeyiz ama profesyonel iş bekliyoruz şeklindeki yaklaşımı "kendimce doğru bulmayıp", "her grafiker arkadaşım hakettiğini almalı. bu şekilde bir yaklaşım fiyatları düşürür."
görüşümü savundum.

En basit şekliyle basit bir eleştiriyi hakaret ederek ve saldırarak ne boyutlara getirdiniz..

Yaşınızın ve iddia ettiğiniz büyüklük tecrübenizin karşılığında bu şekilde davranmanız, gerçekten yaşınıza ve büyüklüğünüze yakışmadı...
TATLICADI61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TATLICADI61(38)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 01 Kasım 2010 #32
                             
Ben ikinci ve son kez yazıyorum konunun benimle alakası olmadığı halde bu kargaşaya bir son verilsin istiyorum çünkü hepimiz medeni insanlarız konuşarak anlaşmalıyız diye düşünüyorum.Bu konu gerçketen çocuk kavgasına dönüştü birbirinize birtek benim babam senin babanı döver demediniz.Lütfen her ikinizden de ricam bu olayı tatlılığa bağlayın.Burası böyle konuların yeri değil inanın çok kötü bir durum.Ben izleyici olarak kalamadım bu olaya çünkü insanların birbirlerine karşı sert bir şekilde yaklaşımları hep kötüdür benim için,işte bu yüzden insanlık adına sadece ara bulmaya çalıştım haddim olmayarak,yani bir nevi insanlık görevi olarak kabul edin bunu bende iki kelam söyleyip belki düzeltirim umuduyla yazdım.Umarım işe yarar.Saygılarımla...
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 01 Kasım 2010 #33
Her şeyi bir kenara bırakalımda gerçekten senin zoruna giden şey ne dir onu söyle. nedir böyle piyasanın yarası olan bir konuyu benim ilanım üzerinden tartışmaya açmak. verdiğim cevaplar karşısında yok ciddiye almıyorum falan. gerçekten senin derdin nedir. piyasanın düşmesimi. buda senin değerinimi düşürecek diye korkuyorsun. bak bende webmasterim. 100 tl ye site yapanda var 5,000 dolara yapanda. ama ben kalkıpta senin gibi hiçbir ilana yok fiyatları düşürmeyin, profeyonellik bu değildir gibi yazı yazıpta seviyemi düşürmem.
piyasa arz talep meselesidir bunu öğren. ve piyasa kendi yolunu kendi yapar. fiyatlar kendiliğinden oluşur.

yine yazıyorum. aslında buradaki tüm grafiker arkadaşlara yazdıklarınla gizli bir şekilde hakaret eden sensin. bunuda yüzüne vuran ben. eleştiri nedir ne değildir gerçekten öğren. çünkü herkes benim gibi anlayışla karşılamayabilir. gelir sana profesyonenliğin ne olduğunu öğretir.

evet bunu yaşımdan dolayı söylüyorum. piyasanın düşmemesi için böyle polemiklere gireceğine, ben sana bir fikir vereyim uygula o zaman ağlamana gerek kalmaz. istesede kimse piyasayı düşüremez.

dünya çapında işler çıkarmayı hedefleyin ve dünya piyasasına işler sürün. ihracat yaptığınız zaman piyasa kendiliğinden yükselir. bunun başka yoluda yoktur. öle ben profesyonelim diyerek sadece kendini kandırırsın. önemli olan piyasa yapıcılarının, işverenlerin senin profesyonel olduğuna karar vermesidir kendinin değil.

ilk önce ilanımdaki cümleleri aynen alıntı yapmayı öğren. işine gelen kısımları değil. ilan yukarıda yazıyor ve değişmedi. dedimya 186 kişi nasıl olduda senin anladığın şekilde anlamadı hayret.

her ilana böyle eleştiri adı altında lakaytlık yapıyormusun merak ediyorum. benden çok daha kötü ilanlarada rastladım ama altında mesajını göremedim. basit eleştiri dediğin mesajını dön bir daha bir daha oku.

ha kendini illa kabul ettirmek istiyorsan, ilk önce karşındakini kabul edecek saygı duyacaksın, ondan sonra kalkıp saygı bekleyeceksin. öle 3 kuruşa 5 köfte misali olmaz.

adabı muaşaret kurallarına uymayan bir kimse benim mesajlarıma hakaret de diyemez, alınamazda. ilanların altındaki mesajları bende okuyorum. yani bana öğreteceğin bişi yok. senin kullandığım bir çok forumları, siteleri ben yönetiyorum. oradaki kuralları uygulattıran kodları yazan kişilerdenim. oyüzden bunları sana anlattım. ama anlayacak nerde o ayrı mesele tabii.

ben ilanımın hiçbiryerinde en ucuza bu işi yaptırmak istiyorum anlamaına gelen bir ima yapmamama rağmen, bunu anlamayarak, eleştiri yaptığını zannneden kardeşim,

ailesine ekmek göndermek için buraları aracı görerek, iş peşinde koşturan arkadaşlardan hakaret ettiğin için ilk önce utanmalısın.

hakiki grafiker arkadaşlara saygılarımla,
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 01 Kasım 2010 #34
Ailesine ekmek göndermek için iş peşinde koşturan kimseye laf etmedim ki, bunu da nereden uyduruyorsunuz sayın hcaliskan Tasarım yapacak grafiker aranıyor.) Size gerçeklere dayalı konular bulmanızı öneririm.

Ben bir iki program öğrenerek, tasarım bilmeden ,bu işi sadece "para kazanma amaçlı" yapmaya çalışanlar için "kişisel olarak" düşündüğümü söyledim ve eleştiri getirdim, aynı zamanda da grafikerlik bir sanat işidir, severek yapılır, para kazanma amaçlı düşünülüp yapılacak bir araç, bir iş olmamalıdır dedim. Bunu bu şekilde yapanlar da "bana göre" grafiker tasarımcı değil, operatördür dedim. Tüm grafikerleri bu şekilde suçlamadım ki Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Üstelik bunun kendi kişisel fikrim olduğunu üstüne defalarca basa basa da yazdım Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
Buna katılmayacak tek bir grafiker olacağını da sanmıyorum, sizin dışınızda tabii Tasarım yapacak grafiker aranıyor.
Siz benden daha bir grafikersiniz çünkü...
Ekmeği peşinde koşturan insanlarla benim bu yazdığım arasında ne alaka var ki utanmalısın diyebiliyorsunuz, gerçekten enteresansınız, sizin aklınıza şaşayım ben Tasarım yapacak grafiker aranıyor.)
Suçlayacak bahaneler aramayın, burada size bu şekilde ekmek çıkmaz...

Size göre, o halde o zaman bırakalım, herkes anladığı ya da
anlamadığı, yeteneği olsun olmasın, yeter ki işin ucunda para olsun, her işi yapsın.
Savunduğunuz şeylerden bu sonuç çıkıyor...

Eleştiriye gelemiyorsunuz, bunu da o eleştirdi, ben de haddini bildirdim diyerek basit bir şekilde kendi renginizi belli ederek ifade ettiniz. Artık buna diyecek pek birşey yok Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Kendi yönettiğiniz siteler sizi ilgilendirir, beni değil... Ben sizin işinizle yada kişiliğinizle ilgilenmiyorum, sadece eleştiride bulundum ve bitti. Saldırmayı, suçlayıcı iftiranızı bir yerde bırakırsanız zaten bu konu da burada sona erebilir...

Saygıdan bahsederken saygılı olmayı öğrenin. Yazdığınız onca terbiyesiz kelimeyi gözardı etmeden saygıdan bahsetmeyin. Benim size bu şekilde tek bir lafım olmadı. Yine de olmayacak. Gördüğünüz gibi bunun yaşla ilgili yok, düşünmekle ve saygı duymakla ilgisi var... Saygı lafla olmaz.

Her ilana eleştiride bulunmadım, siz ilksiniz, benim yaptığım şekilde başka ilanlarda kendilerince eleştirecek bir nokta gören her grafiker de bunu yapabilir. Bunun örneğini de gördüm. Bunu da araştırıp öğrenin dedim... Eleştiri gören her kimse de sizin gibi kimseye haddini bildirmiyor sayın hcaliskan Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Buradaki hiçbir grafiker arkadaşa gizli hakaret diye birşey sözkonusu değildir. Bu konuda enteresanlığa devam ediyor, saçma sapan iddialarınıza devam ediyorsunuz. Gerçekten komik olmaya başladınız...

Grafikerlik, para kazanma amaçlı seçilecek bir iş değildir. Bu işi bu şekilde tercih eden herkesi, her grafiker arkadaşım da eleştirebilir. Ben bu işin para kazanma amaçlı seçilmesine taraftar değilim. Bunun için de bu şekilde tercih edilip yapılmasını istemem. Bunun adı da başkalarına hakaret değildir sayın hcaliskan. Bunu da ben yüzüne vuruyorum diyerek daha komik olmayın. Bu kadar basit birşeyi anlayamadığınız kadar enteresan olduğunuzu tekrarlıyorum...
Bunu alıp bir yerlere çekip, "sen başkalarına hakaret ediyorsun" şeklinde suçlarcasına konuştuğunuz için sizin utanmanız gerekir...

Siz bu işi "para kazanma amaçlı" olarak seçip yapanların mı avukatısınız? Benim düşündüğüm onlara, hakkıyla yapanlara değil...

Ben yeterince profesyonel iş yaptım siz merak etmeyin, bu konuda karar yıllardır veriliyor, ben kendimi biliyorum, iş yaptığım insanlar da. 20 yıldır da bu, bu şekilde devam ediyor. Bunu siz bilmeseniz de, kabul de etmeseniz hayatımdan birşey eksilmezTasarım yapacak grafiker aranıyor. Bu yüzden boşa çamurlara süreklemeyin kimseyi, bilgi ve tecrübemi bildiğiniz halde beni amatörlükle suçlamayın, komik duruma düşüyorsunuz, sırada ne var, küçükken yaptığım yaramazlıklar mı Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Buyrun siz, istediğiniz insanla iş yapın, ben de kendi işverenimi seçeyim.
Konuyu da kapatalım bitsin.
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 02 Kasım 2010 #35
özür dilersen konu kendiliğinden kapanır zaten. hala anlamamakta ısrar senin sorunun. site yöneticileri eleştiri ve meslekle ilgili sıkıntılar için gerekli olan bölümü açmış. göremiyorsundur diye aşağda linkleride verdim.

İş Hayatı ve Karşılaşılan Sorunlar
Mesleki konularda karşılaşılan sorunlar ile ilgili bölüm

Grafik Tasarımcıların iş hayatı ya da piyasa ile ilgili karşılaştıkları sorunlar...

https://www.grafikerler.net/grafik-t...lari-f222.html

iyice okuda bir ilana bu şekilde eleştiri yapılamayacağı öğren, anla.

ilk cevap yazma benim ilanıma nasip oduğu çok güzel. ilkler her zaman zordur. bir daha kimsenin ilanına eleştiri yazma nezaketsizliğinde bulunmazsın. ilgini çekiyorda mesaj yollarsın, çekmiyorsa hiç birşey yapmazsın. sizi adam yerine koymayan işverenlere kızıyorsunuz ya. bu anlayışınla bunu istemeye hakkın yok. ben işveren değilim diyorum. ilan verdin ya işverensin diyorsun. bunu derken, olaya sizin açınızdan baktığımı daha hangi kelimeyle nasıl analatayımki.

benim profesyonelliğimi eleştiremezzin diyorsun. ilk önce sen benim profesyonellğim konusunda mesaj yazmadınmı. daha ne yazdığını farkında değilsin. buda bana cevap hakkı doğurdu. bir kişinin profesyonelliği hakkında laf edersen, onunda seni sorgulama hakkı doğar.

mesajını okumadı ise bak tekrar yazıyorum."Biz profesyonel değiliz deyip, profesyonel tasarım beklediğinizi söyleyip, hakettiğiniz ücreti veremeyiz diyorsunuz. Bu da sizin ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterir"

işte senin terbiyen bu. saygılı olsa idin bu şekilde konuşmama gerek kalmazdı zaten. nezaketi terbiyeyi senden öğrenecek halim yok. bak ben hiçkimsenin ilanına eleştiri yazmışmıyım. neyin kabahat olduğunu ilk önce sen öğren bi sonra kalk etrafına bilgi adap terbiye öğret.

ne iş yaptığın nasıl yaptığının ne benim nede bir başkasının bilmesine gerek yok. burda sadece seni gördüm ben profesyonelim diye gezeni. birde sanatçı olma deyimi varya. senin yaptığınmı sanatçı ruhu.

bana avukatmısın diye soran şahıs, peki sen kimin avukatısında kalkıp yazı yazıyorsun. bu ne perhiz ne lahana turşusu.

kuruntuların takıntıların olduğu buradan belli. ben değil tdk profesyonelliğin tanımını yapmış. benim sana ne dediğimin önemi yok. çünkü kendinin ne olduğunu kendin temsil ediyorsun zaten. madem o kadar piyasayı eleştiriyorsun. kendin işveren ol garfikerleri topla. piyasaya öğretde görelim. işveren olmadan işverenleri eleştirmek kolaydır.


derdin sıkıntın varsa paylaşmak istediğin şeyleri yukarıda verdiğim linke yaz. benim ilanıma değil. ilanımdan bir şikayetin olduysada yöneticiye şikayet ederdin.

bu yazıları okumalarına rağmen yinede mail gelmeye devam etti şu an itibariyle 217 kişi oldu hepsine teşekkür ediyorum. maillerinde buradaki haklılığımada değinmişler.

bende tekrar ediyorum. özür dilersiniz olur biter. bende cevap çok. çocukluğuda ineriz. hücreyede. Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

benim öle takıntılarım yok merak etmeyin. banane sizin işinizden mesleğinizden kariyerinizden. buraya ilan vermesem varlığından bile haberdar olmayacağım birisi için, enyi ne amaçla yazdığımı açıklamama rağmen hala piyasada nasıl iş yapıyorsun merak ediyorum. allah seninle çalışanlara sabır versin. elmayı portakal, armutu domates anlıyon ya en çok beni orası güldürdüTasarım yapacak grafiker aranıyor.

herhalde çevrendekiler. portakal demek istediklerinde elma diyorlardır, domates demek istediklerinde armut diyorlardır. başka türlü çok zor. birde mesajımın hiç bir yerinde ben size hakaret etmedim diyordun ya. orasıda başka bir alem.

kelime kavramları birbirine girmiş. daha ne diyeyim. yaptığının ne olduğunu bilmeyene ne deniyor tdk sözlüğüne bakmak gerek.

evet dediğim gibi başlatan sensin ilk. o yüzden benden özür dilemen gerekir. bana çocukça yaklaşım diyeceğine ilk önce kendi çocukluğunu gör.

gerçek grafikerlere selam olsun,
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Kasım 2010 #36
İlanlara daha önce de eleştiri yapıldığını, geçmiş ilanlara bakar da öğrenebilirseniz böyle şeyler olabileceğini daha önce yineledim. Mesleki zorluklar farklı konudur, birinin ilanına yapılan eleştiri farklıdır. Orada grafikerler kendi sorunlarını kendi aralarında paylaşıp tartışıyorlar. Bu ikisi de bambaşkadır sayın hcaliskan. Bunun ayırımını yapamıyorsanız çalışma arkadaşlarınızdan yardım almanızı tavsiye ederim.

İlanlara eleştiri yapılamaz diye bir kural yok, bu şekilde herhangi bir tabelaya da rastlayamadım doğrusu Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Ben eleştiriye gelemiyorum diyememe bölümünün bir başka versiyonu bu Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Ben sizin profesyonelliğinizi sorgulamadım. Biz profesyonel değiliz dediğinizi, bunun karşılığında profesyonel iş beklerken belki hakettiğiniz ücreti veremeyiz kısmı ile ilgili düşündüğümü söyledim. Size profesyonel değilsiniz demedim. Profesyonel değiliz diye siz yazmışsınız zaten. Bunun neyini eleştireyim sorgulamış olayım. Önce siz bunu bir anlayın.
Anlasaydınız 20 mesajdır yazdıklarımı anlardınız. Ona gizli hakaret ettin, şunu yaptın sen diye çocuklar gibi davranmazdınız. Bakınız benim üzerinde durduğum tek konu, sizin yazmış olduğunuz yazı. Konuyu başka yerlere sıçratmıyor, dağıtmıyorum...

Ben size hakaret etmediğim, kişiliğinize ya da mesleğinize herhangi bir atıfta bulunmadığım halde, daha önce ardı arkasına açıkladığım, sizin sarfettiğiniz onca hakarete rağmen hala benden özür diliyorsanız çok beklersiniz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

İlanınıza eleştiri yaptığım ve zorunuza gittiğini için bunca mesajdır benle didişip duruyor, konuları farklı yerlere çekip, başka konularda üstünlük sağlamaya çalışıyorsunuz zaten.
Dedim ya neredeyse benim küçükken yaptığım yaramazlıkları sorgulayacaksınız Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Özür dilemekten bahsedip durmayın;

"Amatör bile olamazsın, adam değilsin, adam olmazsın, grafiker bile değilsin, densiz, ukala, anlama özürlü, sizin profesyonelliğinizi 10'la çarpacak insanlar vardır, adınızı kendini profesyonel gören amatörler ligine yazdırırsınız, bir mesajı okumayı anlamayı beceremeyen senin gibi insanlar"

Bunlar sizin bana sarfettiğiniz sözler...

Ben size bir eleştiri yaptım, kaldıramadınız, zorunuza gitti bin tane laf attınız.
Sonra da bunca hakaretten sonra özür dile diyerek komik olmayınız. Önce yaşınıza uygun davranmayı öğrenin... Abilikten bahsetip çocuk gibi iftira atıp hakaret edip saldırmamayı öğrenin...

Merak etmeyin, ben 20 yıldır doğru, emeğe saygı duyan, eleştiriye gelebilen, medeni, ona buna iftira atmayan, karşısındaki insanı anlayabilen, ne istediğini bilen insanlarla çalışmaya devam ediyorum. Sabır dileme kısmınız ise beni güldürüyor, başka saldıracak birşey kalmadı çünkü, komik olmaya devam ediyorsunuz Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

Tdk sözlüğüne bakmak gerek derken, takındığınız üsluba ve yazımınıza bakmanızı tavsiye ederim Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Bu durum da oldukça gülünç Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

İlk başlatan sensin, sen özür dile gibi çocukça davranışınıza ve size üzülüyorum.
Ben çocukça davranmıyorum. Medeni bir şekilde konuşmaya çalışıyorum, siz karalamaya, iftira atmaya, hakaretlerinize devam ettiniz. Ben de 36 yaşındayım. Sizin yaşınızda olmamama rağmen, konuyu kapatmaya çalıştığımı da düşünürseniz, sizden daha olgunca davrandığıma inanıyorum. Bakınız ben size hakaret etmediğim ve sadece ilanla ilgili bir eleştiri getirdiğim halde, siz bana onca hakaret ettiğiniz halde ben sizden özür beklemiyorum.

Buyrun siz istediğinizle iş yapın, ben de istediğimle çalışayım. Bu da burada bitsin.
ok ?

Uzatmaya gerek yok...
Konuyu kapatalım bitsin.
hcaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hcaliskan

Webmaster / İzmir

Standart
Alt 02 Kasım 2010 #37
madem haklısın sonuna kadar gitmen gerekir. birde özürmü bekliyorsun yani.

Bundan sonra bende herkese çocukca davranışlar yapıyorsun diyeyim, ilanların ne kadar profesyonel olduğunu gösteriyor diyeyim. Bana derlerse kabalık yapmayın, hakaret emeyin diye bunlar kabalık değil bende yeni öğrendim skaraman diye birinden. bunlar meğerse iltifatmış, olgunluk göstergesiymiş derim artık.Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Tasarım yapacak grafiker aranıyor. Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

ben her türlü yapıcı eleştiriye açığım. ilerlemenin birinci şartırdır çünkü. ama terbiyesizliğe asla taviz vermem. hele hele terbiyesizlik yapmadığını iddia ederek yapanlara.

tüm terbiyeli, dürüst, gerçek manada mesleğini icra eden grafiker arkadaşlara saygılarımla,
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(40)

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Kasım 2010 #38
Ben ikinci ve son kez yazıyorum konunun benimle alakası olmadığı halde bu kargaşaya bir son verilsin istiyorum çünkü hepimiz medeni insanlarız konuşarak anlaşmalıyız diye düşünüyorum.Bu konu gerçketen çocuk kavgasına dönüştü birbirinize birtek benim babam senin babanı döver demediniz.Lütfen her ikinizden de ricam bu olayı tatlılığa bağlayın.Burası böyle konuların yeri değil inanın çok kötü bir durum.Ben izleyici olarak kalamadım bu olaya çünkü insanların birbirlerine karşı sert bir şekilde yaklaşımları hep kötüdür benim için,işte bu yüzden insanlık adına sadece ara bulmaya çalıştım haddim olmayarak,yani bir nevi insanlık görevi olarak kabul edin bunu bende iki kelam söyleyip belki düzeltirim umuduyla yazdım.Umarım işe yarar.Saygılarımla...
burnunu oynatırsan biter belki, bazen mucize gerekiyorTasarım yapacak grafiker aranıyor.
serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 02 Kasım 2010 #39
Ben son kez yazıyorum.

Söyleyeceğimi söyledim, eleştirimi getirdim, yapıcı eleştiriye açık olduğunuzu söylediniz.
Eleştiri, doğru veya yanlışları göstermektir. Bir fikirdir.

Her grafiker arkadaşım da hakettiğini alabilmeli, kazanabilmeli. Bunu sonuna kadar savunuyorum, burada savunduğum herşey, her mesajım bunun adınaydı. Kendi adıma değil...
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Standart
Alt 03 Kasım 2010 #40
bitti sanırım artık Tasarım yapacak grafiker aranıyor.

BlueX Design

 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
T-shirt baskıda kullanmak için tasarım yapacak freelance tasarımcı aranıyor. malitoktas Sonuçlanan İlanlar 9 06 Eylül 2010 17:35
Freelance Web tasarım (psd) + Css kodlaması yapacak grafiker aranmaktadır. KuuL Sonuçlanan İlanlar 4 01 Haziran 2010 12:27
mevcut logo üzerinde çalışma yapacak grafiker aranıyor. Skynet214 Sonuçlanan İlanlar 7 23 Şubat 2010 17:27
Ankara'da SBS ve ÖSS kitapları yapacak grafiker dizgiciler aranıyor... larkthis Sonuçlanan İlanlar 8 08 Ekim 2009 14:38
İnternetten tasarım yapacak arkadaşlar aranıyor... KHAYMANA Sonuçlanan İlanlar 9 31 Aralık 2008 23:55

Kapat
Şifremi Unuttum?