Vinil Türk Reklam Bannerı

Tipografi nedir

Tipografi Tasarımları - Tipografi nedir ...

Like Tree4Likes
  • 4 Post By xavalon

Tipografi nedir
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(48)

Grafiker / İzmir

Tipografi nedir

Alt 27 Mayıs 2009 #1

Harflerin, sayıların kendi bağımsızlıklarını ilan ettikleri,
sadece kendilerini gösterdikleri bir shov gibidir tipografi...

Tipografi nedir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(36)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 27 Mayıs 2009 #2

Bazan acayip sinirleniyorum...Neden tipografiye ilgi bukadar az diye...Sonra birden seviniyorum...Logolara ilgi çokta noluyor...Grafikle -tasarımla alakası olmayan ,İpini koparan herkes logo yaptım diye zıplıyor...Üzülsem mi? sevinsen mi? bilmiyorum...

Tipografi için; Rüyalarıma girecek kadar, yada baktığım-gördüğüm herşeyi tipografik olarak irdeleme isteği duyacak kadar hayran olduğum birşey...Her insan için aşkın tanımı nasıl farklıysa , tipografinin tanımıda öyledir sanırım...Harfler ayrı bir dünya...Senin tanımınada katılıyorum abi...Kesinlikle haklısın.Bazan performans ağırlıklı bazan drama bazan komedya...Tebrik ederim abi...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 27 Mayıs 2009 #3
Kendimi henüz hazır hissetmediğim bir kulvar benim için. Şuan bilinçlenme evresindeyim ve sizin çalışmalarınızı hayranlıkla takip ediyorum hocam. Tipografi çoğu grafikerin özümseyemediği, başaramadığı, harflerin dilini keşfemediği bir dal. Bu sebeple her yiğidin harcı değildir... ( Benim gözümde) Başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(48)

Grafiker / İzmir

Alt 27 Mayıs 2009 #4
Yunus ve İnan,
Söyleyecek birşeyiniz varsa hayata dair, bence tipografi en güzel ve güçlü yolu...
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(31)

Grafiker / İzmir

Alt 27 Mayıs 2009 #5
Aslında cesaret isteyen bir yol tipografi tadı almak gerekir özümsemek her şeyi...

Emeginize sağlık başarı ötesi bir çalışma sergilemişsiniz yine...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 28 Mayıs 2009 #6
Yunus ve İnan,
Söyleyecek birşeyiniz varsa hayata dair, bence tipografi en güzel ve güçlü yolu...
İşte tipografi bu anlamda çok güzel ,anlatılmak istenen sadece resimlerle değil,sadece yazıyla değil belirli bir ahenk içinde, vurgulanmak istenen düşüncelerle,kıyıda köşede kalmış, düşünceleri belirli bir anlatım yoluyla kendi tarzınla ortaya koyarak hem görsel hem yazı olarak karıştırıp usta bir biçimde anlatmak, hem çalışmayı yapana hemde çalışmayı izleyene çok büyük bir zevk ve içinde neler anlatmak istediğinin arayışıda güzel bir düşünce idmanı .

Çalışmanız yine çok başarılı tebrik ederim.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
enesyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesyildiz

Öğrenci (Grafik) / Sinop

Alt 31 Mayıs 2009 #7
Yunus ve İnan,
kesinlikle haklısın
Bu mesajdan alıntı yap
byzed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byzed

Hiç Biri / İzmir

Alt 23 Kasım 2011 #8
Bu çalışman gözümden nasıl kaçmış bilemiyorum... Eline, gözüne, emeğine sağlık biraderim Tipografi nedir Gri, siyah, mor ve magenta !!! Muhteşem bir birleşim ve uyum.
Bu mesajdan alıntı yap