Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı

Grafik Sözlük - Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı ...

Cevapla
Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı
zirveegitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zirveegitim

Grafiker / İstanbul

Matbaadanfiyat.com Reklam Banneri

Standart

Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı

Alt 07 Eylül 2016 #1

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ VE BAŞARILI 10 SEO UZMANI

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Türkiye’de son 5 – 6 yılda hızla yükselişe geçen uygulamalar arasında yer alıyor. Arama motorlarında artan rekabet sonucunda web sitesi olan tüm firmalara SEO’nun önemini anlamış durumda. Google’ın Türkiye’de %95 Pazar payına sahip olması da SEO’nun bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biri.
Türkiye’de SEO 10 yıl öncesine kadar bilinmiyordu. İnternetin ve teknolojik cihazların gelişmesiyle birlikte arama motorlarında yer almanın getirileri anlaşılmaya başlandı. Sonrasında ise internet meraklıları algoritmaları ve SEO uygulamalarını uzun süre araştırdı, ardından internet siteleri üzerinde denemeye başladılar. Bu denemeler zamanla sonuç verdiğinde yeni bir uzmanlık alanı da doğmuş oldu.

Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı

Türkiye’de SEO Uzmanlığı

Gelişen ve değişen teknolojinin SEO’yu, SEO’nun da uzmanlık alanını doğurduğunu söyledik. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki SEO Kursu kesinlikle bir yetenek işi. Analitik düşünme becerisi olmayan, hızlı karar veremeyen, araştırmacı ve meraklı bir yapıya sahip olmayan SEO yapamaz. Dolayısıyla bu özelliklere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.
Ülkemizde SEO konusunda kendini geliştirmiş, kitapları ve makaleleri olan, SEO eğitimleri ve seminerleri veren, SEO hizmeti vererek firmaları arama motorlarının üst sıralarına çıkaran isimler var elbette. Bu isimler arasından en iyi 10 kişiye yakından bakarsak:

1.Orhan Gürbüz
SEO çalışmalarına 2004 yılında kapsamlı reklam ajansı Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri’ni kurarak başlayan Orhan Gürbüz, 2005 yılında SEO Destek firmasını kurarak kişi ve kurumlara SEO, Dijital Pazarlama, Adwords ve Analytics gibi hizmetler vermeye başlamıştır. Sahip olduğu 2000 üzerinde domain ile Google’da ilk sırada yer alan web sitelerinin SEO çalışmalarını yürütmüştür.

2.Cem Orman
Adwords ve E-Ticaret alanlarında da uzman olan Cem Orman, Türkiye’nin en iyi SEO Uzmanları arasında gösterilmektedir. Özellikle görsel optimizasyon temelli web siteleri ile arama motorlarına uyumlu ve mobil destekli tasarımlar yapmaktadır.

3.Yılmaz Bozan
10 yılı aşkın süredir internet sektöründe yer alan Yılmaz Bozan, Türkiye’de ilk defa ev mobilyasının Asya ve Avrupa’ya internetten satış operasyonunu kurmuş ve sonrasında tüketici elektroniği, tatil, havayolu, tekstil, ayakkabı, hızlı tüketim malları gibi farklı sektörlerde de çalışma, danışmanlık yapma fırsatı bulmuştur.

4.Murat Ulusoy
Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları arasında gösterilen Murat Ulusoy, makaleleri ve konuşmaları ile geleceğin uzmanlarına da yol göstermektedir.

5.Atalay Sıdar
Türkiye’nin en iyi SEO Uzmanları arasında gösterilen Atalay Sıdar, bilişim dünyasındaki çeşitli tecrübelerinden sonra SEO Ajansı Webtures’te Senior SEO Expert olarak çalışmaya başlamıştır. Hürriyet Gazetesine SEO Manager olarak transfer olduktan sonra Hürriyet, Hürriyet Aile, Bigpara, Mahmure gibi portallar üzerinden SEO çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı

6.Gökhan Barışkan
Türkiye’nin başarılı SEO Uzmanları arasında yer alan Gökhan Barışkan Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji, Bilge Adam’da Yazılım Mühendisliği eğitimleri almıştır. 2012 yılında kurduğu Seoinno isimli şirketi ile birlikte bugüne kadar onlarca markaya kurumsal SEO Eğitimi vermiştir.

7.Tolga Ayriç
Türkiye’nin başarılı SEO Uzmanları arasında yer alan Tolga Ayrıç SEO eğitimlerinde ve seminerlerinde konuşmacı olarak deneyimlerini paylaşmaktadır.

8.Serkan Yıldız
Freelance olarak 2 yıl boyunca yazılım ve wordpress alanında kendini geliştirmiş ve birçok projeye imza atmıştır. 2014 itibari ile SEO ile tanışmış; kendi geliştirmiş olduğu Ar – Ge çalışmaları ile freelance olarak da adından söz ettirmiştir.

9.Yiğit Konur
Eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde tamamlayan Yiğit Konur, 2010 yılında Bilkent Teknopark’ta faaliyet gösteren dijital pazarlama şirketi olan SEOzeo’yu kurmuştur.

10.Can Cankıran
Türkiye’de 6 kişilik dijital pazarlama ekibi yöneten Cankıran, kurumsal olarak hizmet vermeye devam etmekte olup, aynı zamanda içerisinde bulunduğu grup ve ajanslar ile ortak projelerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin en ünlü ve başarılı 10 SEO uzmanı ile tanıştınız. Her biri alanında uzman, kendi markasının kuruculuğunu yapan, eğitimler ve seminerler veren bu isimler SEO alanında dünyada ülkemizi temsil etmektedirler.


Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı


Seo Akademi

Cevizlik Mah. Hat Boyu Çıkışı Sok. No: 32 Bakırköy / İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 532 30 10

Email:

Web: www.seoegitimzirvesi.com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

AnNoX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnNoX

Webmaster / İstanbul

Matbaadanfiyat.com Reklam Banneri

Standart
Alt 13 Şubat 2019 #2
                             
En ünlü ve başarılı SEO uzmanı ?
Neye göre ve kime göre başarılı?
Zirve yapıyorsunuz. Reklamını yapmak için, sektörün isimsiz gizli kahramanlarını resmen es geçip, birilerinin de etiketini yapma sevdası güdüyorsunuz. Herkes popülarite peşinde olmaz. Zira öyle isimler var ki buradaki arkadaşların bilgilerini katlayıp geçen insanlar ve tenezzül edip gidip bir firmada vs. çalışmıyorlar Türkiye’nin En Ünlü ve Başarılı 10 SEO Uzmanı

Ünlü diyin. Tanınan diyin. Ama "En başarılı!" önce bir ticaret kanunu okuyun da sonra zirve yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
Türkiye'nin En başarılı Matbaa Sitesi Satılık... onatggg Baskı 0 11 Eylül 2012 09:56
Başarılı grafik tasarımcı başarılı bir işveren arıyor. Pınar Şimşek Sonuçlanan İlanlar 36 23 Ocak 2011 21:07
Ünlü çizerlerden ünlü çizgiler ve illustrasyonlar. seruvenist İllüstrasyon Çalışmaları 32 25 Mart 2009 11:24
ünlü çizimler çok başarılı gulsah_grafik Resim 8 22 Temmuz 2008 15:47

Kapat
Şifremi Unuttum?