Vinil Türk Reklam Bannerı

Wacom Intuos 3 Tablet

Photoshop ve Tablet kullanımı - Wacom Intuos 3 Tablet ...

Wacom Intuos 3 Tablet
son samuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

son samuray

Grafiker / İstanbul

Wacom Intuos 3 Tablet

Alt 13 Nisan 2009 #1

Merhaba.
Wacom Intuos 3 Tablet aldım. Fakat monitörün görüntüsü tabletin ekranına yansımıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

madarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madarin

Karikatürist / İstanbul

Alt 19 Mayıs 2009 #2

Wacom Intuos 3 Tablet zannettiğim şeyi söylemiyorsun umarım öyle bi özelliği yok tabletin bu bahsettiğin işlevi cintiq görür ekrana bakarak tablet üzerinde kalemi haraket ettirerek çizim yapıcaksın budur tabletin işlevi cintiq alıcam dersende 4 veya 5 binlira civarı
Bu mesajdan alıntı yap
dinosaur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dinosaur

Grafiker / İzmir

Alt 23 Ocak 2010 #3
Merhaba.
Wacom Intuos 3 Tablet aldım. Fakat monitörün görüntüsü tabletin ekranına yansımıyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
şaka yapıyor olmalısın. şaka değilse laz olmalısın. (sakın kızma, ben laz'ım. benzer vak'alarım vardır. :-)
görmeyi istediğin yansıma cintiq'ler de var.
https://www.grafikerler.net/tabletle...tml#post681362
bu adreste ayrıntılı yanıtladım. elindeki tablet ben de hala yok. kıymetini bil. ayrıca bildiğim kadarı ile cintiq ler elindeki tablet kadar hassas değilmiş. ama bana sorarsan yine de cintiq'i seçerdim. :-)
Bu mesajdan alıntı yap
son samuray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

son samuray

Grafiker / İstanbul

Alt 23 Nisan 2010 #4
bende bu cintiqin usa versiyonu, senin rüyalarını süsleyecek olanı var. birde ayağı varki sorma, burdan yollasam sana kadar uzarWacom Intuos 3 Tablet
Bu mesajdan alıntı yap