Wacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbul

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Wacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbul ...

Wacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbul
davuttuncerr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davuttuncerr

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10 Aralık 2016 #1

Wacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum

Marka / Model: WACOM,UC LOGİC,HUION,PARBLO...

E-posta:

Telefon: 0535 068 55 25
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(12)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14 Aralık 2016 #2

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Wacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbulWacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbulWacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbulWacom, uc logic, huıon, parblo - başlangıç, orta seviye tablet arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net::..

Bu mesajdan alıntı yap
Kandis1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kandis1

Yrd. Grafiker / İstanbul

Wacom Intous Pen Small

Alt 14 Ağustos 2017 #3
Elimde wacom Intous pen small tablet var. Çok az kullanılmıştır. Tahminen 20-30 kere (abartısız toplam çalışma saatim 25-30 felan) İlgilenirseniz satabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap