WebHome İş İlanları

Google - WebHome İş İlanları ...

Cevapla
WebHome İş İlanları
webhomeik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webhomeik

Grafiker / İstanbul

Standart

WebHome İş İlanları

Alt 01 Eylül 2016 #1

SEO Uzmanı İş İlanı Detayları

WebHome İş İlanları

SEO Uzmanı iş ilanı ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere üniversitelerin İletişim, Pazarlama, Reklamcılık, Bilgisayar bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında SEO Uzmanı olarak çalışmış, firmamız tarafından belirtilen web sitelerin optimizasyonunu yapacak, müşterilerin pazarlama, içerik ve teknoloji departmanlarıyla günlük iletişimi sağlayacak, tanıtım ve reklam kampanyalarını yönetecek, algoritma güncellemelerini takip edecek ve web sitelerini bu doğrultuda yenileyecek, SEO çalışmalarının dokümantasyonunu yapacak ve yöneticiye rapor sunacak, SEO uzmanı iş ilanı kriterlerine sadık kalacak SEO Uzmanı aramaktayız.

SEO uzmanı iş ilanları için portföyündeki SEO çalışmalarından örnekler gösterecek, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, dijital trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz. SEO uzmanı iş ilanı kriterlerine uygun olarak iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

SEO uzmanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Çağrı Merkezi Satış Elemanı İş İlanı Detayları

WebHome İş İlanları

Çağrı merkezi iş ilanı ile internet-reklam sektörünün öncü kuruluşlarından olan Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler, İletişim, Satış ve Pazarlama bölümlerinden mezun, güler yüzlü ve iletişim gücü kuvvetli, müşterilerin ihtiyaçlarına pratik çözümler sunabilecek, web ajans çalışma süreçleri ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi, telefon kanalından satış yapacak, en az 3 sene çağrı merkezi satış elemanı pozisyonunda çalışmış, diksiyonu düzgün ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Çağrı Merkezi Satış Elemanı aramaktayız.

Çağrı merkezi satış danışmanı iş ilanı çerçevesinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz.

Çağrı merkezi satış elemanı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Reklam ve Metin Yazarı İş İlanı Detayları

WebHome İş İlanları

Reklam ve Metin Yazarı iş ilanı ile İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri sektörünün öncü kuruluşlarından Web Home Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere tercihen üniversitelerin Edebiyat fakülteleri, İletişim, Gazetecilik, Reklam ve Pazarlama bölümlerinden mezun, en az 3 yıl web-reklam ajanslarında reklam ve metin yazarı olarak çalışmış, markalar ve internet siteleri için içerik üretmede başarılı, çalışmalarından örnekler gösterecek, tercihen İngilizce bilen ve yabancı kaynakları takip edebilecek, ajans çalışma metotlarına alışık Reklam ve Metin Yazarı aramaktayız.

Reklam ve metin yazarı iş ilanları için portfolyosu geniş, hayal gücünü yazılarına yansıtabilecek, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, müşteri ilişkileri kuvvetli, trendleri takip eden ve öğrenen, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın kişilerin başvurmasını önemle rica ediyoruz.

Reklam ve Metin Yazarı iş başvurusu dahilinde iş sorumluluğu ve ahlakına sahip olmayan, müşterileri ile iletişimini saygı ve sevgi çerçevesinde tutmayan kişilerin Web Home bünyesinde yer almamasına özen göstermekteyiz. Reklam ve Metin Yazarı iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

Kadro ve pozisyonunda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.


WebHome İş İlanları

Maaş ve İmkanlar

Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0850 532 30 98

Email:

Web: Web Home | Web Tasarım Yazılım Google Seo Optimizasyon ve Danışmanlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son mesajlar
İklimplus İş İlanları iklimplus Diğerleri 0 31 Ağustos 2016 09:57
İş İlanları Hakkında sedat_gul Graficafe 2 06 Aralık 2013 12:30
Basın İlanları bilaloz Kitap kapağı, broşür, menü vb. 7 16 Kasım 2008 22:37
Rubik Küp İlanları Hippies Afiş Tasarımı 10 19 Temmuz 2008 13:06
Koleston İlanları Hippies Graficafe 1 19 Mart 2008 03:18

Kapat
Şifremi Unuttum?