Vinil Türk Reklam Bannerı

Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var

Windows - Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var ...

Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var
mexgm265 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mexgm265

Grafiker / İzmir

Alt 10 Ocak 2014 #1

Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var bunlar 8 gb ram 987 megabayt oluyo ekran kartıda 527 megabayt oluyo ne yapmam lazım
Letop: Hp Pavilon g6 Ne Yapmam Lazım Acil Yardım Edin Lütfen Ya Bilgisayarın Hhızı Yüksek İyi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 10 Ocak 2014 #2

Bu nasıl bi soru böyle Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var
Bu mesajdan alıntı yap
mexgm265 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mexgm265

Grafiker / İzmir

Alt 10 Ocak 2014 #3
Ne yapmam Gerek Onu söylüorum çözümü biliyorsanız söyleyin rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Bayram Güneş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bayram Güneş(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 28 Mart 2014 #4
Soruya bakmaz olaydım. Mavi ekran verdim yav Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet M

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16 Nisan 2014 #5
hardiksim eror verdi Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var soruyu daha anlaşılır biçimde yazsan daha iyi olur Ya Ben Yeni Pc Aldım i5 işlemci RAEDON Ekran Kartı var 8 gb ekran kartı 2 veya 4 gb ekran kartı var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı