Vinil Türk Reklam Bannerı

Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :) - Ankara

İş Arayan İlanları - Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :) - Ankara ...

salhdenz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salhdenz

Grafiker / Ankara

Alt 17 Ekim 2020 #1

Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :) - Ankara

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İleri Düzey
Adobe Illustrator - Profesyonelin bi tık üstü
Adobe After Effects - Temel Düzey
Adobe Premier Pro - Orta Halli (Biri oyun biri seyahat olmak üzere 2 youtube kanalının videolarını hazırlayacak kadar biliyorum)
Corel Draw - Her ne kadar kullanmayı sevmesemde işim düştüğü için orta halli bilgim var

İş deneyimi ve içeriği: - 2 Yıldır freelance olarak firmalara, youtuber-twitcher'lara, blogger'lara, büyüklü küçüklü esnaflara, grafik tasarım konusunda logolar, bannerlar, basılı materyaller konusunda yardımcı oldum, baskı süreçleriyle ilgilendim.
- Stajımı Ankara/Sincan da bulunan Sude Reklam da yaptım.
- Erzurum/Yakutiye de bulunan Meka Reklam da 3 ay kadar part time çalıştım.
- Erzurum/ Yakutiye de bulunan 3K Medya da kısa bir tecrübem oldu.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Portfolyom : behance.net/salhdenz
instagram.com/orbit__design

(İyi bir portfolyo bastırmak için tonla para istiyorlar, akıl karı bir iş değil)

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı, Yarı Zamanlı, Freelance, Remote her şekilde çalışabilirim. Evde çalışma ortamım var. Ücret konusunda güzel ülkemiz şartlarında ''5 milyardan aşşa mayışa çalışmam'' diyecek halim yok, ama emeğiminde karşılığını alırsam çok mutlu olurum Yeni Mezun Deneyimli Freelance Grafik Tasarımcı :) - Ankara Whatsapp, instagram veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 05065068413
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklam Bannerı