Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3dmax Açılma sorunu!!!...

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar ben ne güzel 3ds max 9 umu kullanıyodum,dün akşam bi girdim 3ds ye,daha doğrusu girmeye çalıştım,giremedim :S
Şimdi sorun şöyle:
Tıklıyorum sembole,yılanlı bi ekran geliyorya,o geliyor,altta dosya isimleri yazıyor yine,ama sonra "starting 3ds max" demiyor ve de kapanıyor...Neden olabilir bi bilginiz var mı?

Benzer konular

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Arkadaşım işletim sistemin nedir? genelde vistada karşılaşılan bir sorun, pluginlerden biri bozulmuş olabilir, bahsetiğin soruna benzer bir sorun ile karşılaştım, 3d Max SP2 kurmak bana yeterli olmuştu,

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlgin için sağol,biraz uğraştan sonra bir dosyanın silinmesi gerektiğine karar verdim,sildim ve de oldu.
Teşekkürler...

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
rica ederim yavuz :) hangi dosyayı sildiğini ve sorunu nasıl aştığını paylaşırsan işime yarayabilir
iyi çalışmalar

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
^ds max açılırken bir eran geliyorya,en altında dosyalar geçiyor,ben en son geçen dosyayı sildim onun adı da "biped.dlc" ama herkeste aynı dosya mı bilemem,ben o dediğim yerden buldum bu dosyayı ;)

landscape65

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben 3D de henüz çok yeniyim , eğitim cd si aldım arkadaştan ve kurulum dosyasını, yalnız şöyle bi sorun var kurulum yapamıyorum,kurulum dosyamda aynen şöle yazı (3dsmax_8.0_by orion.iso) şu iso uzantısından pek bişi anlamadım ve tıkladığımda
Ne yapmak istiyorsunuz ?
uygun programı kullanmak için Web hizmetini kullanmak
isteden programı seçmek

önceden bi program mı yüklemem gerekiyor pc' e...

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım,bence burda cevap bulamazsın,ben de bilmiyourm,en iyisi bi konu aç ;)

cglrtrl

🌱Yeni Üye🌱
landscape65, elinde bulunan bir disk kalıbı dosyası. Daemon Tools veya Alcohol tarzı programlar ile mount edip, normal optik sürücüden program kurar gibi kuracaksın. Veya iso uzantılı dosyayı WinRAR ile aç, içindeki tüm dosyaları bir klasöre çıkart ve sonra Autorun.exe veya Setup.exe 'yi çalıştırıp kurulumunu yap.

yavuz94, sildiğin dosya 3ds max'in hazır karakteri Biped' e ait bir dosyadır. Şimdi eksikliğini hissetmeyebilirsin ama Biped ile çalışmaya başladığında büyük ihtimalle hata mesajı alacaksın. Benim önerim max 9 'dan kurtul, 8, 2008 veya 2009 sürümlerinden birini kur. 2010 da olabilir. Ama 9' u kullanmanı önermem, en çok hata veren sürümdür kendisi. Veya max 9 un en son çıkan service pack'ini yüklersen sorun çözülebilir.

Breakens

🌱Yeni Üye🌱
ìåğèëèí ìîíğî nationshistory Ïğåäìåò ôèëîñîôèè
äèğåêòîğ Èíñòèòóòà íàöèîíàëüíîé ñòğàòåãèè Ñòàíèñëàâ Áåëêîâñêèé https://taletravel.ru/ ğîñãîñòğàõ ñìîëåíñê
ñïàëüíÿ öâåòà âèøíÿ îêñôîğä homeholiday.info CÓMMATOP 'nj
Îòêğûòêè ñ Äí¸ì ñâàäüáû https://wifelife.ru/ Fortis Investment Management N.V

Breakens

🌱Yeni Üye🌱