Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

artik sansimiz yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erolgurak

🌱Yeni Üye🌱
artiksansimizyokbf9.jpg

Benzer konular

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
2050de böyle masmavi ucsuz bucaksız bir deniz, parıl parıl bir güneş olacaksa balıkta olur diye düşünüyorum.
mantık hatası var gibi geldi bana.
Ellerine sağlık.

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Evet missgraphic e katılıyorum Burda yapıl görselligi güzelli icermiş .sadece görsellik degil ama içerikte ki yetersiz kalıyor... Görsellik olarak sorsaydın 10 üzerinden 9 verirdim renkler sahane konuyu biraz bulanıklastırsan değişiklikler olabilir

erolgurak

🌱Yeni Üye🌱
güneş tam tepede bütün ihtişamıyla kavururken, acık ve sıcak kavurucu bir hava hakimdir.kompozisyon da suyu cok az gösterdim cunku su daha bitmemiştir, ama çok azalmıştır.o yuzden kompozisyonun 8/1 ini su icin ayırdım, gerisi güneşin hakimiyetinde.balık ise insanlık için hep bir şans anlamına gelmiş ve de o şekilde ifade edilmiştir.şans dediğimiz şey ise insanın aslında kendi elindedir.Bunu farketmek geç olsa bile. burda olta insanoğlunun hatası anlamına gelmektedir. ne balık ne güneş ne şanş.BUNU BİZ YAPTIK...
çalışmamın ana fikri ve teması budur.
saygılar...

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
ama afişe bakacak insanlara tek tek afişi anlatamazsın ki.
bende küresel ısınmayı anlatan bir şey göremedim, güneşli bir gökyüzünde geniş objektifle çekilmiş fotoğrafa benziyor yani suyun azalmış olduğunu anlayamadım sen söylemeden ya da dünyanın güneşin hakimiyetinde olduğunu çünkü güneşi her zaman bu şekilde görüyoruz.
bence kuralık sokarsan işin daha anlaşılır olacaktır.

guuggu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bulutları koymassan güneşin hakimiyeti daha açık ve net gözükür

Ayrıca güneşi kocaman yapıp denizi çepeçevre saran bir çöl alanı vb yapmanı tavsiye ederim.Balık yerine de balık iskeleti koyarsan tamam.Yeme de yanında yat :cool1:=);)

Yorumumu dikkate almışsın eyvallah.Yanlız istersen bunu diğerlerine yorumlat "eskisi mi iyiydidi yoksa bu mu" gibi falan... sonra niye 2.oldum diye beni suçlarsın demedi deme (biliyorum çok oldum:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...