Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forumdan uzaklastirilan kullanicilar hakkinda

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,
sadece merak ettigim icin soruyorum; Bazi kullanicilarin isimleri üzerinde forumdan uzaklastirildi ibaresi görüyoruz, bu kullanicilarin forumdan neden uzaklastirildiklari hakkinda bir bilgi yok ,zira kullanici uzaklastirilmis ama onun sundugu seyleri bizler halen indirebilmekteyiz.Bu konuda ufakta olsa bir bilgi notu olsa daha iyi olmazmi?
merakimi bagislayin

Benzer konular Forum Tarih
B Hoşgeldiniz 10 3K

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba,
sadece merak ettigim icin soruyorum; Bazi kullanicilarin isimleri üzerinde forumdan uzaklastirildi ibaresi görüyoruz, bu kullanicilarin forumdan neden uzaklastirildiklari hakkinda bir bilgi yok ,zira kullanici uzaklastirilmis ama onun sundugu seyleri bizler halen indirebilmekteyiz.Bu konuda ufakta olsa bir bilgi notu olsa daha iyi olmazmi?
merakimi bagislayin

uzaklaştırılan her üye foruma sizin gibi üye olurken uyması ve yapmaması gereken konuların madde halinde yazılı olduğu kuralları okumak zorundadır. Üye olduysa bu kuralları okuduğunu ve onayladığını ifade etmiş olurlar.

Siteden uzaklaştırılmış kişilerin sebepleri zaten forum kurallarında yazılı iken. Bir de ayrıca bunları bişldirmekle uğraşırsak, asılş amacımız olan eğitim ile ilgili konulara ayıracağımız zamandan kısmış ve sordukları soruların cevcaplarını bekleyen üyelerimize haksızlık etmiş olmazmıyız?

tango-mm

🌟Usta Tasarımcı🌟
aciklamaniz icin tesekkür ederim,haklisiniz

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
uzaklaştırılan kişiler süresiz mi uzaklaştırılıyor yoksa belli bir süresi var mı?