Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güvenilir Freelance İşler

didoren

🌱Yeni Üye🌱
Tek düze çalışmaktan hoşlanmadığım için freelance çalışma stilini benimsedim. Ancak güvenilir müşteri bulmak o kadar zor ki... freelance çalışanlardan tavsiye istiyorum. Nasıl belli bir gelirin üzerine çıkıyorsunuz? Neler yapıyorsunuz? Bu konuda uzman arkadaşlar, lütfen yardımmm! :(

kmdesigns

🌱Yeni Üye🌱
************* diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

didoren

🌱Yeni Üye🌱
******************* isim çok orijinalmiş :) Üyeliğimi oluşturdum, onay bekliyorum siteden. Teşekkür ederim bilgi için.

vlumi

🌱Yeni Üye🌱
************ diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm :)
Bende az önce başka bir yerde tesadüfen karşılaştım kayıt oldum, üyeliğimin aktif olmasını bekliyorum.. Teşekkür ederim.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Adı geçen site son zamanlarda aşırı derece de spam yapmaya başladı. Yöneticilerimiz bu durum karşısında oldukça rahatsız.

Kurallarımıza uymayan üyelere yaptırım uygulanacaktır.

Lütfen konuyu spam a döndürmeyin.