Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

windows 7 de corelx5 donup kapanma sorunu, yardım

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
merhaba arkadaşalar
x5 te çalışırken aniden hafif bi kasma veya donma yaptığında program yanıt vermiyor der normalde ama bazen ; "corel çalışmayı durudurdu, windows sorun için çözüm arıyor"
önce böyle diyor
sonrada "hatayı aykla, programı kapat" diye seçenkler çıkıyor hangi seçeneği tıklasamda windos7 coreli kapatıyor

bir corellle windows 7 uyumsuz olbilirmi
2 kullandığım corel çakma olduğu içinmi böyle yapıyor acaba

arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende windows7 yok ama yanımdaki bilgisayarda windows7 var ve X5 yüklü ve dediğiniz türden bir sorunla hiç karşılaşılmadı. Yani uyumsuzluk olduğunu zannetmiyorum. Acaba yükleme sırasında yanlış bir şey mi yaptınız? Silip tekrar yüklemeyi denediniz mi hiç?

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm. kardeş öncelikle benim tavsiyem. corel.com dan corel x5 indir onu dene. corel hata vermeye genelde güncellemelerden sonra vermeye basşlar. bunun sebebi ise. corel yüklenirken. corelin yüklediği bazı ek sistem dosyalarının değişmesinden kaynaklanıyor. misal vb script ve frame work gibi. kasılma kilitlenme olayınıda font ayarlarında bazı düzenlemeler yapmak gerek yoksa donar. birde corel simgesine sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de bakalım gene aynı sorun oluyomu. ayrıca workspace ayarlarını kaydet derim. ram la alakalı birazda. ben hiç sorun yaşamadım. öünkü hangi hata nerde nasıl vercek. ne sebeple vercek biliorum. corelin çoğu buglarını ezberledim gibi bişi.

cinici

🌱Yeni Üye🌱
Yüklemiş olduğınuz 3. parti bir yazılım win 32 dosyalarında hasar oluşturmuş Hasarın nedenini bulmak çok zor bu nedenle 64 bin sistem kullanıyorsanız corel 64 bit versiyonunlarından birisini kurarsanız bir nebze sorununuz çözülür.Ben eski versiyonda kalmam gerikiyor derseniz, hiç zaman kaybetmeden yazı fontları ve diğer yedeklerinizi alıp windowsu pc ye tekrar yüklemelisiniz.Günlüğü geri getirmek veya tamir seçenekleri işe yarmayacaktır. tek çare format.geçmiş olsun.