Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
sap gibi kaldık mı güneşin bağrında eee belliydi zaten gelmeyeceği, değil yakasında kırmızı karanfil olan , bi adam bile yok ortalıkta koca istiklal caddesi kardeşim olmaz ki böle:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
böle sansa baslıcam simdi :D yine tutmadı sayısal :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
sayısal bölümü fullemiş kız yaa, bütün gözlüklüler böle çalışkan mı olur diye bi teori geliştirmeye başladım:D

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlaymıyordum ama çözdüm olayı

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
basladım evet artık idmanımı aksatmadan calıscam takımımda eski yerimi alcam golleri sıralıcam. gece hayatınıda bıraktım tamam hocam sen ne istediysen öyle olcak artık :D revizyona gittim. İdmandan kaçmak yok söz :D

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlaymıyordumm ama çözdüm olayı

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
söz söyleme boşuna ardından,hiçbişeycik yapamazsın kuzuma,ezdirmeyecem kızımı sana o eziksi sözlerin de artık çürüdü al götür burdan:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
anlaymıyordumm ama çözdüm olayı
bence çözemedin oyunda bi önceki kisi hangi kelimeyle bitirdiyse onla baslayarak devam edeceksin.....

Burdan ....
burdan sana bi ucarım görürsün çift dalmayı dua etki hakem bakıo çıkısta bekle erkeksen :D

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çözemedin oyunda bi önceki kisi hangi kelimeyle bitirdiyse onla baslayarak devam edeceksin.....

Burdan ....
burdan sana bi ucarım görürsün çift dalmayı dua etki hakem bakıo çıkısta bekle erkeksen :D

bi yanllışlık oldu sanırımm:S

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
bi yanllışlık oldu sanırımm:S
bi önceki arkadaşın cümlesi "erkeksen" ile bitti arkadaşım ben de görev belledim kendime "erkeksin" ile başlaya bi cümle üreteceğim

erkeksen zaten karartmazsın hayatını kızcaazın, birazcık gururun varsa da aldatmazsın :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
aldatmazsın tamam kabul ama boynuz takarsın :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
takarsın kafana olur olmadık şeyleri sonra benim bu saçlarım neden hemen ağardı yahu daha yaşım kaç başım kaç ahan da evde de kaldım diye yakınırsın kardeşm olmaz böle hayat mı geçer boşversene canım olur gider her şey

seher

🏅Acemi Tasarımcı🏅
takarsın ama bununda altında kalmassın

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
hersey güzel olacak pembe panjurlu evimiz 8 tane bebemiz 4 tekerli el arabamız 3 tane ineğimiz 5 tane koyunumuz hepsini lacam bitanem yeterki sen moralini bozma :D bana destek ol bende sana olcam :D o zaman yapamıcamız is yok gülüm :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
gülüm balım diyerek gönlümü alamazsın hayırsızz,bi çiçek bile almaya paran olmadı bu zamana kadar bundan sonra mı alcan yani,ben seni bilmem mi hiç bi işin düşmese böle davranmazsın sen ne oldu öt bakalım:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bakalım hesabımıza bi 1.000.000 $ yatacaktı :D gel hayatım bankaya ikimiz gidelimde beraber kontrol edelim hesabımızı sonra gül demistin gidelim dükkanını satın alıyım :D bide kendimize apartman aalalım :D ordan bi araba almaya falan gel hele sen benle gel :D

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
gel bakalım 101-mürüvvet, şimdi bana Osmanlı Devleti'nin yıkılma sebeplerini say kızım :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
kızım veli toplantına gittim bugün gitmez olaydım beynimden vurulmusa döndüm ne o öle tamam hadi dersleri geçtik olur 2 . dönem calısır düzeltir dicem ama sen tutmusun erkeklerle kavga etmis üstüne biirde kafa gös şişirmisin tamam babana çektin kabul ediom bende böleydim ama sen kızsın kızım ya:D yapma böyle seyler göünü seveyim yarın birgün adamda öldürürsün sen şimdi :D