Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

WC Wallpaper

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
48124522.jpg

Tipografi can sıkıntısı :)

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım "EMO" ne demek? Ayrıca senin tasarımındaki EMO ne anlamda? bir açıklarmısın?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İşin sadece zemin rengini beğendim:) Ve onura katılıyorum emo nedir?

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
faşizan bir tasarım olmuş bu...ayrıca kavramları öğrenmeli arkadaş sanırım...
creedwar gibi ben de sadece arka planı beğendim..

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
itici ve mizahı cok gizli bir çalışma grafıkte onemlı olan mızahı durumların kafamızda yarattıgmız gıbı degıl de ınsanların anlayabılecegı sekılde yansıtılmasıdır. emo da herkes gıbı bende kaldım emolara ne kadın ne erkeklerdır arasında bırseylerdır demek mı ıstedın onlara escınsel vasfımı yukledın anlayamadım ve gülemedim bu sebepten en azından cınsel organını soru ısaretı yaparak bı mmızah yukleyebılırdın kolay gelsın arka fondakı gradıent nı begendım..

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelıkle herkese teşekkür ederim emo bi müzik tarzı genelde içerisinde cinsel grubu belirli olmayanları barındırıyor (genelde öyle gözlemledim) bu bir ıkıncısı soru işareti aklıma gelmemişti ücüncüsü her tarzın artık bir şekilde benimsennen bir tarafı var rock pop punk rap gbi ama emo larla ilğili bir ön düşünce vardırkı oda bişeye benzemedikleri benzemedikleri gibi kendilerini belirli bir statüde tutma çabalarıda cabası yaparken aklımda oda vardı ondan çıktı bu emo cinsel organı yok bence açıklayıcı bir çalısma tabi benim gözümde =) tekrardan herkese teşekkür ederim