Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dekupe işleriniz için uygun fiyata kaliteli çözüm - Türkiye Geneli

cagataykesdel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dekupe işleriniz için uygun fiyata kaliteli çözüm

Program/Seviye: Photoshop/uzman

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Dekupe işinde çok tecrübeliyimdir (10 bin ürünün dekupesini yaptım), bazı büyük ajansların bu türden işlerini yapmaktayım.

Uygun fiyattan dekupe sorununuzu çözebilirim

E-posta: cagatay_kesdel@hotmail.com

Telefon: 0534 232 72 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

cagataykesdel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
7/24/60 güncel bir ilandır

Sadece dekupe değil grafik tasarım işlerinizide uygun fiyattan yapabilirim.

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yöneticilerim meraktan soruyorum, böyle ard arda mesaj atmak flood olmuyor mu?

Konu sahibi yanlış anlaşılmasın, sadece merak ettim. :)

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ard arda değil incelerseniz , genelde 1 hafta arayla atıyorum, yada işlerim hafifleyince :emo1:

İncelenmesine gerek yok, mesajlar ardarda.

Ard arda mesaj demek (veya flood) sizin attığınız bir mesajın arkasından (herhangi bir süreden bahsedilmesi anlamsız bir hafta arayla demişsiniz ne alakaysa) mesaj atmaya devam etmek ve mesajlarınızın arasında başka bir üyenin mesajının bulunmamasından dolayı kaynaklı görüntü kirliliği oluşturmak demektir. :cool:

İyi günler, bol kazançlar.

cagataykesdel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İncelenmesine gerek yok, mesajlar ardarda.

Ard arda mesaj demek (veya flood) sizin attığınız bir mesajın arkasından (herhangi bir süreden bahsedilmesi anlamsız bir hafta arayla demişsiniz ne alakaysa) mesaj atmaya devam etmek ve mesajlarınızın arasında başka bir üyenin mesajının bulunmamasından dolayı kaynaklı görüntü kirliliği oluşturmak demektir. :cool:

İyi günler, bol kazançlar.

Burada freelance iş arayanların %80 i benim gibi yapıyor, sonuçta serbest bir iş ve dükkanın kapısını açık tutmak lazım.

Benim anlayamadığım o kadar kişiden neden benim konumda kalabalık ettiğinizdir.

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Burada freelance iş arayanların %80 i benim gibi yapıyor, sonuçta serbest bir iş ve dükkanın kapısını açık tutmak lazım.

Benim anlayamadığım o kadar kişiden neden benim konumda kalabalık ettiğinizdir.

Ben forum kurallarından bahsediyorum, iş kurallarından değil. İş kurallarınız (böyle bir forum kuralı her forumda vardır, amacım bu forumda olup olmadığını öğrenmek, istisnası olup olmadığını bilmek) forum kurallarını hiçe sayıyorsa evet ben buna bir uyarıda bulunurum.

Sizi seçmem için bir extra özelliğiniz yok, konuya girdim gördüm ve gördüğümü yazdım. Seni seçtim pikaçu demedim.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben forum kurallarından bahsediyorum, iş kurallarından değil. İş kurallarınız (böyle bir forum kuralı her forumda vardır, amacım bu forumda olup olmadığını öğrenmek, istisnası olup olmadığını bilmek) forum kurallarını hiçe sayıyorsa evet ben buna bir uyarıda bulunurum.

Sizi seçmem için bir extra özelliğiniz yok, konuya girdim gördüm ve gördüğümü yazdım. Seni seçtim pikaçu demedim.

Forum kurallarında herşey ayrıntılı yazılmış zaten sadece okumak yeterli.

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Madde 17: Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Yukarıda yazılı olan Forum Kurallarına aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El Pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.

salieris

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Forum kurallarında herşey ayrıntılı yazılmış zaten sadece okumak yeterli.

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Madde 17: Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Yukarıda yazılı olan Forum Kurallarına aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El Pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.

Teşekkürler.

zehraa16

🌱Yeni Üye🌱
İşinizi benimseyen, hızlı ve hayal gücü yüksek bir grafikerle çalışmak isterseniz...

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
zehra msjını yanlış yere yazmışsın yalnız.. Oku öyle msj yaz istersen.