Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

DW cs4'de alışılmış özellikleri bulamıyorum.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar ben baskı üzerine çalışan bir grafikerim ama piyasanın durumundan, talepten dolayı Web'e yeni başladım. Netten sürekli ders okuyor ya da izliyorum. En yeni dersler genelde dw 8 üstüne Cs4'de olağanüstü farklılıklar var. Basit bir özelliğin yerini bulamadığım için günlerce saatlerce derse ara veremem gerekiyor. Örneğin bir format table özelliğinin yerini bulamadım normalde command menüsünde olması gerekiyor. Ya da basit bir font stili vermem gerektiğinde illa alttaki propertiesde ki css butonuna basmam gerekiyor. Ya da başka bir özellik vermem gerektiğinde basitten yazıya bir renk direkt new css rule gibi bir pencere çıkıp isim vermemi istiyor.

Webe yeni başladığım için yeni sürümlere alışmak istiyorum. Acaba bu yeni sürümlerdeki farkları belirticek bir arkadaş var mı?

Şimdilik HTML bilgimi genişletmeye ve dw öğrenmeye çalışıyorum. Sonra da Fw'ye geçip slices olaylarını iyice öğrenmeye çalışıcam.

Şimdiden sağolun.