Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayan Silüeti

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herkese Selamlar,
Arkadaşlar profilden vektörel bayan kafa silüeti(gölge) lazım. Yaptığım araştırmada bir sonuç alamadım. Silüetin fontuda olabilir. Bilmiyorum, inşallah kuralları ihlal etmiyoruz. Teşekkür eder, herkese kolay gelsin.

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yukardakiler işine yaramazsa dafont sitesinden aradıklarını font olarak bulabilirsin.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Herkese Selamlar,
Arkadaşlar profilden vektörel bayan kafa silüeti(gölge) lazım. Yaptığım araştırmada bir sonuç alamadım. Silüetin fontuda olabilir. Bilmiyorum, inşallah kuralları ihlal etmiyoruz. Teşekkür eder, herkese kolay gelsin.

Konunun yanlış yere açılması:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar bilgi ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, resmi, folyo kesim işinde kullanacağım, resmin formatı folyo kesimine göre olması gerekir. Nihat Bey! kusara bakmayın, bu resmi-fontu bulmak için bütün katagorilere bakmam lazım, hangi katagoride olduğunu biliyormusunuz. Benim için ZAMAN biraz önem arzediyorum.