Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ikinci el 600 roland veya diğer markalarda cutter veya plutter arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
firmamıza ikinci el 600 rolan ve ya diğer markalarda cutter veya plutter alım ı olacaktır

ilgili kişiler yazarsa bizimle irtibata geçerse oluruz

tasarımcı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
60 lık roland demek istedin herhalde:)

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
roland cm-24 var 60 lık

fatihkurt

🌱Yeni Üye🌱
sana tavsiyem mutoh'u tercih etmen yönünde olacaktır çünkü roland yuvarlakları keserken çok yavaş ama mutoh yuvarlak dahil tüm şekilleri düz çizgi olarak algıladığından çok daha hızlı...

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben roland ı tercih ederim. kullanımı diğer makinalara oranla kolay. hemde seri makina. şu an dünyada en çok tutulan makinada zaten roland. ben cx 500 120 lik roland kullanıyorum çokta memnunum tavsiye ederim.

ipek erol

🌱Yeni Üye🌱
selam;
elimizde 2.el 120cm'lik ve 60cm'lik roland marka plotter mevcut. Yeni bir makina aldığımız için satıyoruz. iki makinada çalışır durumda sorunları yok.. işyerimiz istanbul topkapı'da
120 cm.'lik 2500 ytl.- 60cm.'lik 1800 ytl. ilgilenirseniz**********************msn'den görüşebiliriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
mail adresi vermeyin
bir daha ki sefere uzaklaştırılacaksınız

handsfree_

🌱Yeni Üye🌱
Plotter larda Mutoh Yada Summa Tavsiye ederim.

Bas/Kes Makinalar İçin Teknik Destek, yedek parça, garantili solvent boya..!

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Plotter larda Mutoh Yada Summa Tavsiye ederim.

Bas/Kes Makinalar İçin Teknik Destek, yedek parça, garantili solvent boya..!

uyarılara rağmen sürekli reklam yapmaktan uzaklaştırıldı
kuralları okumayı ihmal etmeyin

agrilon

🌱Yeni Üye🌱
roland camm1 pro plotter 90 lık +asus kasalı 1gb sabitdisk 17 inç lik bilgisayarıyla beraber+6adet 150*600cm lık folyo yanında agrilion ajans güvencesiyle satılık 3000ytl/ bilecik ilgilenenlere duyurulur

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rolat çoğumuzun ilk göz ağrısı fakat ben türkiyede bulunan tüm ploter markalarını kullandığım için nacizhane fikrim graphtech veya mutoh diğerlerinden daha iyi hem bu şeylerin ikinci eli ister istemez sorun çıkarır biraz daha sabret sıfır bişi al AveA ve Ataline diye iki reklam firması pardon dolandırıcı ve üç kağıtçı kardeşlerden den almada nereden alırsan al :D

BEZEK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
summa d 600 üm var daha çok yeni bilginize

zombi1976

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dgi omega 60

bende dgi omega 60 lık kore malı ploteer var alalı 9 ay oldu sıkıstıgımdan dolayı satıyorum makınanın en ufak sorunu yok vede garantısı devam edıyor yedek bıcakları da vardır kesım programı casmate 1850 ytl veriyorum pazarlıksız lutfen alıcaksanız irtibata geciniz

limareklam

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bende 120 lik summa cut makine var iş yerimi kapattığım için elimden çıkartmak istiyorum makine 2007 model çok temiz hiçbir şekilde tamirat görmedi en ufak bir vidasına bile tornavida değmedi sorunsuz mükemmel bir makine eğer summa yı biliyorsanız söyleyecek hiçbir söz yok zaten piyasadaki en kaliteli ve en iyi makine eğer gerçekten alıcıysanız telefon numaram ********* makinenin yanında 1 adet yedek bıçak çizim kalemi orjinal cdleri eğer istenirse 100 - 120 metrekare değişik renklerde folyolarıda yollıycam. Eğer düşünürseniz fiyatı telefonla yada msnden konuşabiliriz. Eğer isterseniz makinenin fotoğraflarınıda yollarım size.

SSrider

🌱Yeni Üye🌱
Copam CP 2500 Modeli 60 lık Plotterım var.. Yanında lisanslı kesim programı Cd leri ile beraber SADECE 1150 YTL bırakırım acil satılık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...