Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli grafiker yarı zamanlı - Türkiye Geneli

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
Deneyimli grafiker yarı zamanlı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: adobe ps, illustrator, indesing

İş deneyimi ve içeriği: 15 yıllık grafikerim. market sektöründe 8 sene çalıştım. Özellikle insert ve stüdyoda fotoğraf çekimi konusuna çok fazla deneyimliyim. Bunun dışında çeşitli matbaa ve ufak ajanslarda çalıştım...

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: sağlık sorunlarım sebebiyşe yarı zamanlı çalışabilirim..

E-posta: kadir.ak@hotmail.com.tr

Telefon: 0544 314 42 55

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

muzurvan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hayaletcreative.com
merhaba,
daha önceki yaptığınız işlerden örnekler gönderebilirmisiniz. varsa fayans, cam mozaik, havuz seramikleri tercih ederiz.
ürünleri stüdyonuz da mı çekiyorsunuz eğer öyle ise stüdyo nerededir. ürün başına değilde günlük olarak fiyat verebilirmisiniz
teşekkürler
info@hayaletcreative.com

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilan ile ilgili

maalesef sözkonusu bir işte hiç çalışmadım ama hiç çalışmayacağım anlamına gelmez. Yapılmış örneklerden yollarsanız En azından deneyebilirim..

Fotoğraf konusuna gelince. Günlük kiralama üstüne çalışmayı tercih etmiyorum. Yani çalışmadığım her dakika sizden para çalıyormuş hissine kapılırım. Poz başına fiyatlandırmak adil olur diye düşünüyorum. Studyo kartalda ancak çok fazla çekim yapılacaksa paraflashlarımı yerinize de getirebilirim.