Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

vircoder

🌱Yeni Üye🌱
yahu madem yasak o zaman bu forum başlığını kapa ne demek yasak o zaman bu forumun amacı ne?

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
forum amacı sizlere birşeyler öğretmet. çalmanızı çırpmanızı öğretmek değil arkadaşım. her forumun kendine göre bir amacı bir misyonu vardır. sadece birşeyler çalmak ve onları kullanmak amacınız ise bunu yapan bir yığın yerler ar onları tavsiye ederim...

burada önemli olan size verilen istediğiniz programı kullanbileceğiniz bilgileri vermek ve kullanmanıza teşvik etmek.

size bakık tutulup vverilmez....

olta verilir.....

gerisi size kalmış...

kolay gelsin

leman

🌱Yeni Üye🌱
siteye yeni üye oldum. Corel draw x3 programını nasıl bulabilirim. Yardımcı olurmusunuz?

leman

🌱Yeni Üye🌱
corel draw x3 pogramına ihtiyacım var. yardımcı olurmusunuz

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
daha önce adobe arkadaşım size bu konuda cevap vermiş zaten bunun dışında da forum kurallarını okumuş olsaydınız forumumuzda warez program bulundurmadığımızı bilirdiniz lütfen forum kurallarını okumayı ihmal etmeyiniz kolay gelsin...

corel draw x3 pogramına ihtiyacım var. yardımcı olurmusunuz

www.corel.com
bu adrese ınceleyerek programı deneyebilirsiniz...

siteye yeni üye oldum. Corel draw x3 programını nasıl bulabilirim. Yardımcı olurmusunuz?

edibis

🌱Yeni Üye🌱
mrhba kota takip programı lazım. yoksa iflas ederim valla

keser11

🌱Yeni Üye🌱
web

frontpage 2003 programıını bulamıyorum yardımcı ourmusunuz

halilim

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar.
mobim sekreterim dışında hatırlatma programı arıyorum.

sefetu

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar daha önce jasc paint shop pro 8 i deneme sürümlerini 2kere indirdim süresi bitti şuan indiremiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz programa sahip olan varmı

seh

🌱Yeni Üye🌱
kutu ambalaj çizim proğramı lazım önerebileceğiniz varsa lütfen yazın tşk.

by_gursoy

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak..

Bizim bir reklam firmamız var ve genellikle şirletlerin belirlenmiş logolarını çizerek çeşitli reklam unsurlarında kullanıyoruz. sorun şuki müşterilerin getirdiği logoları Corel Veya photoshopta çizerek eps. veya ai. formatına çevirmek bir hayli zaman almakta. ve bu sektörde zaman, En değerli bi gereksinim. Bu logoları scan ettikten sonra otomatik çizicek veya daha pratik şekilde dönüşüm yapabileceğimiz bir program biliyormusunuz, bu konuda yardımlarınızı bekliyorummm!!!

Saygılarımla

By_art

🌱Yeni Üye🌱
birazda kullanımı hakkında bilgi verirsen çok sevinirim.Bu programı kullanmaya yeni başlıcam daha önce yani 6 yıldır corelden gönderiyoduk biz yazılarda dalgalanma oluyodu ne yaptısak bu sorunu hiç çözemedik kesimin dalgalanmasını iyice benimsemiştik artık.Sorunu bide bununla çözmeyi denicem ama SignCut'u kullanmayı hiç bilmiyorum eğer yardımcı olursan şimdiden teşekkür ederim.

by cix

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadslar bendede flexi sing pro programıvar hem kesım hem tasarım ıcın bır program ben kendır reklamcıyım bunu kullanıyorum 5 senedır kullanıyorum hala bılmedıgım ozellıklerını ogrenıyoprum mukemmel bır program tavıye ederım
eger yuklemek ıstersenız ****** un eklıyerek benden ısteye bılırsınız
tesekkur ederım

axakman

🌱Yeni Üye🌱
bende okulumuza bir logo tasarlamak istiyorum. hangi programmı tavsiye edersiniz. ben bilgisayar konusunda amatörüm ama güzel bir çalışma yapmak istiyorum.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bende okulumuza bir logo tasarlamak istiyorum. hangi programmı tavsiye edersiniz. ben bilgisayar konusunda amatörüm ama güzel bir çalışma yapmak istiyorum.

Bunun için programdan önce logo nasıl yapılır gibi konuları araştırsanız çok daha doğru olur. Bu arada nasıl yapılırdan kastım hangi programla yapılır değildir.

jurkan

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar bana after effeckts programı lazım adobeden yükemiştim ama seriallar tutmadı programın sağlam linkini arıyorum yardımcı olursanız sevinirim