Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takvim günlerini eşit aralıkta yapabilmek???....

Amasyalı_05

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar şuanda photoshop üzerinde takvim çalışması yapıyorum. takvimin geneli tmm ama günlerinde sizden yardım alma gereği duydum yaklaşık iki saattir uğraşıyorum bi türlü düzenleyemedim şu günleri acaba günler için başka program mı kullanmalıyım:emo1:???

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
günlerin tamamını ayrı layerlarda yapın sonra alt alta olacakları seçin ve üst menu çubuğunda ortadan hizalama seçeneği ile hizalayın. aynısını yan yana olan satırlara da uygulayın.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar şuanda photoshop üzerinde takvim çalışması yapıyorum. takvimin geneli tmm ama günlerinde sizden yardım alma gereği duydum yaklaşık iki saattir uğraşıyorum bi türlü düzenleyemedim şu günleri acaba günler için başka program mı kullanmalıyım:emo1:???

takvim gibi dizgi işleri photshopta yapılmaz. vektörel bir programda yapsan daha rahat çalışırsın. corelde otomatik takvim düzenliyor. tools / visual basic / play / wizard.createCalendar

iyi çalışmalar

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşıma katılıyorum takvim photoshopta yapılmaz çünkü photoshop vectorel bir program degil photoshop fotograf vs.. için.Corel Draw,Freehand veya illüstratör gibi programlarda yaparsan daha saglıklı olur senin için hemde zamanın bu kadar gitmez hemde seni üzmez.

Amasyalı_05

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar yardımlar için çok teşekkürler.... (Ah bide benim bilgisayar coreldraw'ı kaldırsa :D)