Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalemlerim

jansuea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
catfm3.jpg
avriljv7.jpg
avril2lu9.jpg
leokx9.jpg
georgedz4.jpg
chatol4.jpg
arkadaşlar bunlar da benim karakalemlerim ...iyi ya da kötü her türlü eleştirilerinizi bekliyorum;)

Benzer konular Forum Tarih
ilhnklv Karakalem 5 1K
Nur Karakalem 68 10K

Benzer konular

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Bence Çok Başarılı Çalışmalar Ellerine Sağlık.. Devamını Bekleriz ^^.
Sırası Gelmişken Söyleyeyimdedim. Aramızda Çizim Konusuda Yetenekli Ve Bilgili Arkadaşlar Vardır, Daha Önceden Sitede Karakalem Ve Resim Konusunda Merak Ettiklerimizi Sorabileceğimiz Bir Bölüm Vardı Sitenin Geri Yüklenmesinde Gitti Sanırım :) Tekrar Açılıp Çizim ve Karakalem Konusunda Bilgi Verirseniz Seviniriz .

jansuea İyi Çalışmalar.

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışmaların çok güzel özellikle avrilleri çok sevdim ama sana küçük bi tavsiye biraz da canlı modelden çalış bence o zaman çok daha ii olur

jansuea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler...

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle oturupta karakalemle resim yapanlara hep gıptayla bakmışımdır. eline sağlık güzle olmuş

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzeller ellerine saglık

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzel çalışmalar.Tebrik ederim :)

George Clooney'in burun ve ağız kısmında sorun var biraz :p ona dikkat etsen çok daha başarılı olacaktır.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2. ve 5. resimler çok hoşuma gitti bileğine sağlık arkadaşım çalışmalarının devamını bekleriz...bide kalem ne kullanıyosun_?

jansuea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...ayrıca kalem konusuna gelince faber castelin resim kalemlerinin 2b,4b ve 8b sini kullanıyorum...

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların güzel yanlız bunlar fotoğraftan olduğu için senin gözlem gücünü zayıflatır bide avriller başarılı ama diğer resim için aynı şeyi söyleyemiyeceğim eğer sınava giriceksen canlı modelden yada kompozisyon obheler çizmeni tavsiye ederim gözlem gücün zayıf buda daha başarılı olmanı engeller çalışmalarının devamını getir onlarıda koy ;) başarılar dilerim sana

jansuea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler MoRuQo tavsiyelerin için...canlı modelden de çalıştım ama onlar elimde olmadığı için gösteremedim...sınava girmeyi şimdilik düşünmüyorum ama girmeyi düşünürsem tavsiyelerin çok işime yarıyacak tekrar teşekkür:)

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Belki şaşıracaksınız ama çirkin veya yaşlı insan resimleri yapmak insanın elini çok daha iyi pişirir..
Nazımın dediği gibi ''İşin kolayına kaçmadan ama,, herkesin bir de bu açıdan bakmasını öneriyorum.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya ii olmuşta sanki suratta ifadeler yanlış çizilmiş.burunla kaş ne bilim gözler sanki ayrı insanların parcası.ama yinede ii tebrik ederim ii çalışmalar

semra duyar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba, çok başarılı çalışmalar olmuş yetenek meselesi işte:) ellerine sağlık arkadaşım.

jansuea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için...

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gözler arasında fark war bide burun baya ezilmiş ama gzl çizimler emeğine sağlık