Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zihinsel Engelliler Okulu Logosu

efems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir öğretmen olarak amatörce yapmaya çalıştığım okulumun logosu;
(Amasya Zehinsel Engelliler İş Okulu) Çok fazla bilmesemde hayran olduğum corel draw programı ile yapığım logomuz için daha önce burda yardım istemiştim ama....
"Tırnağın varsa... kendin kaşı..." demiş ya atalarımız.
oylogoss6.jpg

Siteye direkt resim eklemeyi beceremedim, o yüzden yukarıdaki linkten veriyorum logoyu. Yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla...

Benzer konular

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkdaşım logonuz güzel ama o insan figürleri çok kullanıldı gibime geliyor. Tıp merkezleri, Okullar gibi sektörlerde sık görülür hale geldi. Değiştirebilirsin. Teşekkür ederim.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
logo güzel. amatör diye nitelendirdiğiniz şey buysa amatörlük bayağı yol katetmiş;)

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık çok tatlı olmuş logo ama yukarda yazılan Osaman Yıldırım İş Okulu Yazısını bence öle yapma göz tırmalıyor... ellerine sağlık kolay gelsin...

efems

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık çok tatlı olmuş logo ama yukarda yazılan Osaman Yıldırım İş Okulu Yazısını bence öle yapma göz tırmalıyor... ellerine sağlık kolay gelsin...
Teşekkürederim, yazı ile ilgili alternatiflerinizi de sunarsanız...?

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com

Katılıyorum. Alttaki amasya yazısını da dairenin tamamlanmasında kullanıp hemen içine bir veya iki kat daire çizgi geçerseniz belki güzel durur. Sadece hayal ediyorum. Belki...