Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CorelDraw X4 SP1 çıktı

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben baya bir aradım..Bulamamıştım.Demek daha yeni çıkmış :D

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet CorelDRAWX4 Servis Paket 1 çıktı fakat hala Corel in sorunları devam etmekte. Corel Programlarını Update etmek isteyen arkadaşların biraz daha beklemeleri gerektiğini söylemek isterim.

X4 ilk çıktığı anda ki sorunu olan "java" yazıldığında program kendiliğinden kapanma sorununu SP1 de de devam ettiğini gördüm. Demek ki SP2 yi beklemeye devam.

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indirme yaptım ..
kurulum yapmıyor. nedeni nedir acaba

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gözle görülür bi değişiklik hissetmedim...

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu corelin kendinden kapanma hata verme derdinden kurtulsak süper olur

motion

🌱Yeni Üye🌱
X4 ilk çıktığı anda ki sorunu olan "java" yazıldığında program kendiliğinden kapanma sorununu SP1 de de devam ettiğini gördüm. Demek ki SP2 yi beklemeye devam.

"Java" kelimesi sizin için bir sorunsa bu kelimeyi bir metin editöründe yazıp CorelDRAW'a text olarak kopyalarsanız sorununuzun çözülecektir. Tabii ki bu bir sorun kabul ediyorum ancak bu basit sorun CorelDRAW X4'e ve SP1'e geçmemek için bir neden olamaz!

CorelDRAW X4'e geçen kişi ve kurumlar;
Kesinlikle SP1'i yüklemenizi öneriyorum zira katman/renk/çizim algoritması konusunda önemli düzeltmeler yapılmış. Ayrıca Vista işletim sistemi için de bir takım iyileştirmeler sözkonusu...

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Java ya da diğer coreli kapatan kelimeler (eski sürümlerden birinde de veysel yazınca kapanıyordu) Bu tamamen dille ilgili bir sorun. Spell Check'i ve Quick Correct'i kapatırsanız istediğinizi yazabilirsiniz.

canx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şunda corelx3-corelx4 kullanıyorum hata yok iyi çalışıyor ve x5 yeni çıktı birde ona bakcam nasıl diye....

salih_kent

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sp1 de gözle görünür en iyi düzeltme status bar'da seçili resmin dpi'ını görebilmek olmuş bence...

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullanmak için x4 sp2 mi tercih edersiniz yoksa x5 updatesiz olanımı arkadaşlar