Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

deodorant şişesi çabalarım

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kendimi geliştirmeye çalşıyorum iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum corelde yaptım..:angel:
deoderantiesirw2.jpg

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
markası Ocean galiba ama ilk bakışta cean şeklinde anlaşılıyor, deodorant dizaynları genelde 2-3 figürle tamamlanmalıdır, bunun alüminyuma değil de tenekeye basılacağını düşünüyorum, zira alüminyumda tram, degrade vs. kullanmak pek sağlıklı değil, baskı sistemi nedeniyle sorunlar çıkar... çalışma çok sönük olmuş...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Renkler çook kötü yaa şahsen ben rafta görsem böle bir renkte dedorant hiç ilgimi çekipte kokusunumerak etmem, cean yazısını farlı bir fonta yazsan çok düz ve sıradan.emegine saglık...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
raflarda diğer firmalarla yarışacağını unutmamak lazım. O yüzden ne kadar canlı renklerle ele alırsanız tasarımı dikkat çekme adına o kadar iyi olacaktır.

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı dikkate alıcam çok teşekkür ederim.

cxxxn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde tasarım yapmak nasıl bir duygudur?

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
garip bi soru ama bence de süper bi duygu

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı fontu hoş olmamış.Ama herşeyden önce bir şişe tasarımı için, tasarımın göz doldurması açısından 3b çalışılması gerektiği kanaatindeyim.Şuanda bu yaptığınız çalışmayı 3b olarak düşününce iyi bir çalışma olabilir gibime geldi.Renkeri aslında ben beğendim.Ancak 2b çalışıldığı için kendini belli etmiyor bence.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
eğer müşteriye böyle sunulacaksa ilgisini çekmeye bilir çünkü en basta sunumda hatalar var. 2 boyutta en azından renk ve fonta dikkat edilmeli deodorant for men yazısını daha iddalı bir fontla yazıp yeşil renk yerine daha canlı bir renk kullanırsan bence daha ilgi çekici olabilir. bu arada hem yere yansıma hemde arkaya gölgede biraz kalabalık durmuş..yere yansıma dikkat çekmemiş :) Emegine saglik paylasım için saol:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
birde perspektif hatası var gradiente bakarsan sagdan ısık vuruyor cunku o taraf aydındık ama gölgende sagda..bu durumda gölgenin solda olması gerek:)

ayyildiz02

🌱Yeni Üye🌱
Evet Mac sevenler yine Pc ciler ile karşı karşıya. Ama her ikisinde de mause tasarımcının elinde. Bir tasarım öğretmeni ve yazar çizer birisi olarak yapana atılmayacak grafik tecrübesine sahibim. Tarzım sizlere göre farklı. Ben Gelenekse El Sanatlarımız ile ilgili eser tasarlıyorum.
Filipiti arkadaşımın tasarımı için elbette söylenecek çok şey var. Ancak öncelikle ben ambalajın tabanında bir perspektif hatasına dikkat çekmek isterim. Tasarım olarak zaten kendisi değerlendirecektir. Biliyorum ki bir sonra yapacağı bundan daha iyi olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yeniden geldim uzun bir aradan sonra. hemen arkadaşın sorduğu soruyu cevaplıyım corelde tasarım yapmak her ne kadar matbaa işi denilse de vektör çizimlerinin vazgeçilmezidir. Soruyu ne amaçla sorduğunuza bağlı corel sevmiyorsanız ben coreli savunurum çünkü baya bi süre işimi görmüştür. Mutlaka işiniz düşer corele :) mesela bir vektör veya yazı yazıp uygun formatta cinema4d ye atarsınız 3 boyutlu mükemmel bişey çıkar ortaya photoshop türevi programlarla biraz daha oynadınız mı tadından yenmez. .)

elifmenzilci

🌱Yeni Üye🌱
cısım daha sert olmalı, ve göze soluk gelıyor ve saks mavısı de kullanabılırdın tabı bu sana kalmıs bısey yıne de calısmalarında kolaylıklar dılıyorum ..

pisi_pisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo üzerinde çalışmalısın çok basit görünüyor. bu şekilde rafda değil ürünü ancak sepette 1 tl lik ürünlerin içinde görebiliriz ;)

graphic_ahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya bende corel ciyim ama corel çok basit görülüyor niye...