Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

davetiye tasarımı

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
https://img210.imageshack.us/img210/3384/davetiyemb3.jpg

güzel yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler

davetiyemb3.jpg

Pixdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hatali, basit..Davetiye de degil diyebililrm..Kötü....

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim bu güzel itifatlarınız için

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bu güzel iltifatlarımız seni daha güzel bir çalışma yapman için ateşleyecektir bunu unutma..:D

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha çalışırsan düzeltmeler biraz daha sadelik ve yaratıcılık iyi sonuçlar alabilirsin arkadaşım hade kolay gelsin:D

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
senin de çalışmanda hat yok tasarım bu değildir bu fotoğrafa linear lens verseydin koyudan beyaza doğru bir geçisin olsaydı logoyu okunacak bi şekilde gölgelemeyi başabilseydin davetiyenin hoş bir çerçevesi olsaydı ve yazı karakterlerin biz evleniyoruzdan çok daha kurumsalı anımsatsaydı sanıyorum çok daha başarılı olabilirdi kolay gelsin

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar daha yolun çok başındayım çiçeği burnunda bir grafikerim teşekkür ediyorum ama eleştirirken insanları biraz daha hassas olmakta fayda var dimi

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yola devam göster kendini eleştirilere göre bir çeki düzen ver şu davetiyeye tekrar yayınla bakalım ne olacak.Çiçeğin burnundan mousun elinden düşmesin... devam......

bykod

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yolun başında isen birazdaha çaba vermelisin ilk yaptığını genelde at kenara ondan daha iyisini yapmaya çalış bi işi bi kaç defa yap aralarındaki farkı görmeye çalış ve biraz daha yaratıcı olamaya çalış davetiye örneklerine bak filan fişman yeni çalışmanı görmek isterim kolay gelsin ..

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet Majestic ee katılıyorum üzerinde biraz daha oynaman gerekiyoo

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ok eleştiriler için teşekkür ederim arkadaşlar düzenlemeye gerek kalmadı müşteri tasarımı çok begendi ve dün baskıya verildi yani anlıyacağınız sorun yok şuan teşekkür ediyorum herkesi olumlu ve olumsuz eleştirileriniz için

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar daha yolun çok başındayım çiçeği burnunda bir grafikerim teşekkür ediyorum ama eleştirirken insanları biraz daha hassas olmakta fayda var dimi

Burada Hassasiyet , güsel eleştiriler pek bekleme arkadaşım. ve bunlarla karşılaştıgın gunde gercekten güsel birşey yaptıgına inan..:) ben alıştım böle basit .ööğğ kaka. eh fene diğil.. laflarına:)
ama inan bu yorumların dışındaki diğer yorumlarda neyi yanlış neyi doğru yaptıgını görme şansın olluyor biraz kafan karışsada..

He sen başka forum da git koy bu tasarımını bak ne güsel şeyler duyacaksın ve mutluluktan kanatlanıcaksın.. Cunku onlar başka işlerde çalışan insnalardır.. zaten hayatında bilmedigi birşey için fazla yorum yapamaz..

ama Burası yeri diil işte cunku burda herkez bu işi yapıyor.. ve kimse Sen grafikerlige yenimi başladın yoksa 10 senedirmi yapıyorsun bakmıyor..
Bakar ve ne düşünüyorsa onu yazar.. Onun için alınma.. alıncaksanda ekleme..
Yada alış:)

Sonucta Sen beğendiysen.. kimin beğenip kimin beğnemedigi umrumda olmasın:)

Gelpcpc den sevgiler..:))

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ediyorum arkadaşlar saolun kolay gelsin sizlere

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Burada Hassasiyet , güsel eleştiriler pek bekleme arkadaşım. ve bunlarla karşılaştıgın gunde gercekten güsel birşey yaptıgına inan..:) ben alıştım böle basit .ööğğ kaka. eh fene diğil.. laflarına:)
ama inan bu yorumların dışındaki diğer yorumlarda neyi yanlış neyi doğru yaptıgını görme şansın olluyor biraz kafan karışsada..

He sen başka forum da git koy bu tasarımını bak ne güsel şeyler duyacaksın ve mutluluktan kanatlanıcaksın.. Cunku onlar başka işlerde çalışan insnalardır.. zaten hayatında bilmedigi birşey için fazla yorum yapamaz..

ama Burası yeri diil işte cunku burda herkez bu işi yapıyor.. ve kimse Sen grafikerlige yenimi başladın yoksa 10 senedirmi yapıyorsun bakmıyor..
Bakar ve ne düşünüyorsa onu yazar.. Onun için alınma.. alıncaksanda ekleme..
Yada alış:)

Sonucta Sen beğendiysen.. kimin beğenip kimin beğnemedigi umrumda olmasın:)

Gelpcpc den sevgiler..:))

Doğruyu bulmak için umrunda olması gerekiyor... Diğer dediklerine katılıyorum.. =)

Gelpcpc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Doğruyu bulmak için umrunda olması gerekiyor... Diğer dediklerine katılıyorum.. =)

Benim Umrumda:)

Ben Buna alışamayan arkadaşlar için dedim Yani bu mantıkla da düşünebilirler.. ben begenedim banane diye.. Ben böyle düşünmüyorum..

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanlış düşünüyosun arkadaşım

yolun başında olmana bişey diyemem
ama çiçeği burnunda grafiker demeyin
lütfen benim bu meslekte 5 yılım bitti
ben daha grafikerim diyemiyorum
eleştiri konusuna gelincede
hassas eleştiri diye bişey söz konusu değil
eğer sert olunmazsa eleştiride kişi bundan hırslanıp
kendine hedef belirleyemez
yani ne kadar yerden yere vurulursan o kadar iyi olursun;)