Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Siyasi Sistemlerin Eleştirisi Bitirme Projesi

RCHUNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam anlamıyla bitmedi aslında hayali acacagım sergi afişindeki yine hayali olarak kuracagım sanat galerisinn logosunu tam çözmedim onunla uğraşıcam biraz 3 siyasi sistemi eleştiren 3 afiş daha yapıcam daha sunuma cok zamn oldugu icin bu kadarını bitirdim fakat sizinlede paylaşmak istedim...teşekürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
harika fakat sosyalizmi degiştir bence proje eleştri ise sosyalizm oraya uymamış.onunda olumsuz bir tarafını almalısın.tebrik ediyorum.çok begendim

RCHUNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika fakat sosyalizmi degiştir bence proje eleştri ise sosyalizm oraya uymamış.onunda olumsuz bir tarafını almalısın.tebrik ediyorum.çok begendim

tesekkur ederim sosyalizmde üretim fetisizmini insanların daha farklı istekleri olabilicegini anlatmak istedim aslında, sigaralarla cozmustum olayı gayet acık we netti hocam saolsun istemedi onlarıda yayınlamak isterdim ama aykırı olsun die markaları da kullandım...ilginize tesekkurler tekrardan

cizimatolyesi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muzafferuzunerol.com
Yazılı olan terimlerin hayat içerisindeki iç karartıcı yönünü koyu geçişleri bol kullanarak yansıtmışsın. Bazı yerlerde patlamaların abartısı dışında işlerinizi beğendim. İyi çalışmalar...

RCHUNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazılı olan terimlerin hayat içerisindeki iç karartıcı yönünü koyu geçişleri bol kullanarak yansıtmışsın. Bazı yerlerde patlamaların abartısı dışında işlerinizi beğendim. İyi çalışmalar...

tesekkürler zaten tam anlamıyla bitmedi afişler daha üzerinde çalışılcak yinede teşekkürler

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarınızı daha uygun bir ebatta yükler misiniz. ?

RCHUNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sergiq.jpg

72246952.jpg

sose.jpg

kapitalizm.jpg

monh.jpg

libe.jpg