Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dans Eden Eşek (çalışma)

SecretBND

🌱Yeni Üye🌱
Okul tiyatrosu için hazırladığım bir afiş...

Benzer konular

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
tasarım güzel hoş olmuş, şapka biraz sırıtmış gibi ama

bide eşek bana yabancı gelmedi :)

SecretBND

🌱Yeni Üye🌱
evet, böyle çizgi film gibi bişi yapmaya çalıştık. Zaten anlaşıldığı gibi;) eşek Shrek'in eşeği:) konuya en uygun eşek oydu ne yapim:D evet şapka sırıtmış gerçekten.

Uyardığın için çok teşekkür ederim, bundan sonra dikkat edecem.

babacan04

🌱Yeni Üye🌱
zemin resimde ağaçların olduğu kısmı silik yapmışsın iyi durmuyor orası bana göre bende yeni grafikerim yanlış anlamayın yinede göze hoş gelen bir çalışma ellerine sağlık...

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Yazılar güzel oturmuş .. ben olsam Shrek eşeğini kullanmazdım.. telif olayı yani.. ayrıca eşek dansetmiyor.. bide şapka sırıtmış..bu kadar..:)

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şapka ve gitar haricinde herşey iyi görünüyor. Şapkayı farklı bi şekilde kullanırsan daha iyi olabilir. Ellerine sağlık yine de çok güzel

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Montaj pek iyi değil.Ama genel olarak sevimli bir afiş olmuş.Amacına hizmet ediyor.Bide bir çalışma yaparken, helehele bu yapacağın çalışma kullanılacaksa belli bir karekteri afişinde kullanman doğru olmayabilir.

sananeyau

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dans eden eşek isim, fakat eşek dans etmiyor, sadece burası olmamış bence :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
tiyatrosembolü(gülen ağlayan yüz) ve tiyatro adından başka hiç biri hoş olmamış bir eşek animasyonel bi resim sonrasında ovallikler yapıp ışık müzik dekor filan yazmışsın oda olmamış çok havada kalıyo sonra danse eden eşek yazı fontu büyüklüğü dizgisi de olmamış çok vasat bence daha çizgisel çalış clipart bul şirinlerin arkaplanını alabilrisin bremen mızıkacılarınında bi eşeği vardı die hatırlıyom onu kullanabilirsin vs vs vs çizgi film gibi olmamış aksine çok amatör ve animasyonel duruyo üzerinde çalışmaya devam emelisin bence

grafik_adam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kısacası Tİpografisi ve de materyallerin kullanımı hiç iyi değil.. Yeniden Tasarlamanı tercih ederim.. Örnek çalışmalar incelersen faydası olur senin için.. kolay gelsin..:)

hsyinilahe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazıları çok güzel felan olmamış ama eşegi shrek şapkası sırıtmış vede gitar tam renkli uygun degil bir gerçek bir cansız gibi olmuyo fotoshop uygulama yaparsan pek iyi olur
koplaya yapıştırmak gibi yerleştirmiş ama öyle iyi olmuyo elline saglık