Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Motion Designer Arıyoruz l WOX DIGITAL - İstanbul

gozdewox

🌱Yeni Üye🌱
Motion Designer Arıyoruz l WOX DIGITAL

Program/Seviye: Adobe After Effects ve Audition programlarına hakim
Adobe Photoshop ve Illustrator bilgisi olan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: WOX DIGITAL olarak Unilever, Finansbank, Danone, Koç Holding, FujiFilm gibi sektöründe lider şirketlerin dijital pazarlama projelerini planlıyor ve uyguluyoruz. Kadıköy-Suadiye'de bulunan ajansımıza Jr.Motion Designer Arıyoruz!

Üniversitelerin Grafik Tasarım veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden yeni mezun
2D ve 3D grafik animasyon çalışmaları hazırlayabilecek
Gereken durumlarda tasarım departmanına destekte bulunabilecek
Motion Designer alanında kariyer hedefi bulunan
Yaratıcı fikirler üretebilen
Popüler kültür ve trendleri yakından takip eden
Tüm takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek

E-posta: careers@woxdigital.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Kai Hiwatari

🌱Yeni Üye🌱
Ben İstanbul Aydın Üniversitesi görsel iletişim tasarım bölümünden mezun biriyim şuan kendimi geliştirmeye çalışıyorum Adobe'nin tasarıma yönelik programlarını kullanmakla birlikte maya ile de kısa bir tecrübe edindim ama özellikle kendimi After effects'e adamak isteyen biriyim sonraki aşamada ise C4D'yi öğrenmeyi amaçlıyorum işlerinizi gördüm ve göze hoş gelen ürünler ortaya çıkarttığınızı gördüm beni en azından bir görüşmeye çağırırsanız çok sevinirim malum işsizlik çok hazin ve kötü ayrıca Türkiye'de yaptığınız işleri yapan ve döngünün bu denli döndüğü firma sayısı az hayallerimi matbaalarda sayfa, logo ve dergi tasarımları yaparak geçireceğimi düşünmek beni daha da üzüyor yaptığınız işleri görünce heves ve motivasyon seviyem yükseldi lütfen benimde hayallerimi bir yerden de olsa tutmama izin verin en azından bir görüşmek deneyim ve fikir almak için tanışmak ve kahvenizi içmek isterim after konusunda çok hevesli olup tecrübem az bunu zamanla sizin yanınızda geliştirerek ve diğer programları öğrenerek size ve işlerinize yardım edip ekibin bataryası olmayı isterim işleri öğrenmek ve programları iyi seviyede bilmekten başka bir isteğim beklentim yok umarım diyalog kurabiliriz