Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kocaeli üniversitesi grafik bölümü

grafiker adayı

🌱Yeni Üye🌱
kocaeli üni. grafik bölümünde okuyan yada mezun olmuş olan varmı sizce nasıl bir bölüm grafik eğitimi nasıl :angel:

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Kocaeliliyim ama bir fikrtim yok bir seyler ögrenirsem yazarım mutlaka

Ataman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
KOU öğrencisiyim ben ama grafik okumuyorum, bu konuda bi araştırma yapacağım senin için.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
KOU ögrencisi degilim ama ögrenciler çalışmalarının çıktılarını almak için bizim iş yerine geliyorlar ve genelinde başarılı çalışmalar var ben tavsiye ediyorum ben daha önce araştırmıştım ve egitimi bence iyi tercih edebilirsin

grafiker adayı

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler ve ilginiz için

Batuhi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mezun olmadım , okumuyorum da ama orda okuyacağım ... :)

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar bir soruda ben sorayım size izniniz olursa sizce grafikerlik konusunda Akdeniz üniversitesi nasıl???

Gorgo

🌱Yeni Üye🌱
Ben 4 yıl Kocaelide Grafik okudum. Alttan hala derslerim var. Eğitimi pek iyi değil bence. En son tercihin Kocaeli olsun.

gök-khan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Türkiye'de en sağlam Grafik eğitimi veren okullar Anadolu ve Marmara. Öncelikle bu ikisini dene bence.

EMEL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kou okuorm yorum yok

laststrokee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kocaeli grafikte eğitimin iyi olmadığını bende çok duydum ve yeride güzel değil pek

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Ben kötü okul durumuna inanmiyorum. Fakültelerin egitim müfredatları aşağı yukarı aynı. Birazda iş kendinizde okulla birlikte bir iş yerinde çalışırsanız başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır. En kötü okul diye nitelendirdiginiz yer sizin meslege adım atmanız için büyük vesiledir.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
kütahya için eğitimi süper diyorlar orda okuyan bi arkdsım var eğitimlerini de beğeniyo.o kadar kişi almalarına rağmen eğitimi güzelmiş.bende çü de okuyorum burasıda güzel

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben kötü okul durumuna inanmiyorum. Fakültelerin egitim müfredatları aşağı yukarı aynı. Birazda iş kendinizde okulla birlikte bir iş yerinde çalışırsanız başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır. En kötü okul diye nitelendirdiginiz yer sizin meslege adım atmanız için büyük vesiledir.

katılıyorm.hemen hemen sistem aynı.iş sadece kendinizde bitiyo bende balıkesir grafik mezunuyum.ve okulllarda cok bşy öğretmiyolr liseden beri bu böyle.kurcalayarak bşyleri öğreniriz ancak.

humart_

🌱Yeni Üye🌱
Ben kou grafikte okuyorum. bende arkadaşlara katılıyorum iş insanın kendinde, azminde bitiyo. eğitimine gelince bence kötü denemez adı fazla duyulmamış sadece. yer bakımından biraz kenarda köşede kalmış. ama sessizlik sakinlik seven varsa sorun olmuyo.
deneyin derim.=)

brna

🌱Yeni Üye🌱
bende kou grafık okuyorum =)) evet aynen oyle bı kampus ortamı yok kucuk sessz sakın bıyerde kalıyo he re ke =) ıstanbulda fln kalıysanız sorun yok yol harıc tabı..egıtım olarakta ıs sende kısmına katılıyorum