Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Kuaför İçin A4 3 Kırım Broşür Demosu

inanhuseyin

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Bir kuaför için hazırlıyorum, yorumlarınızı beklemekteyim.

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. broşürün dış ortadaki renkli vektörel görseller anlamsız durmuş
2. broşür iç sol taraftaki yazılar arka fonla renk uyumu olmadığından zor okunuyor.
3.fotoğraf kullanıldığı çalışmalarda clipartlar hoş durmuyor.
özellikle broşürün iç tarafında daha değişik uygulamalar yapmanı tavsiye ederim.
emeğine sağlık...

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Clip artları sen mi çizdin?onları beğendim.Kapak kısmıda hoş olmuş ama geliştirilebilir bence.Diğer kısımları bende pek beğenmedim.Ama müşteri illede resmim olsun diye tutturmuştur kesin ve böyle durumlarda insan çoğunlukla kilitleniyor fotoğraflarda iyi değilse tam bi baş belası..Ama bence biraz daha zaman ayırırsan daha iyi şeyler çıkabilir.

inanhuseyin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. broşürün dış ortadaki renkli vektörel görseller anlamsız durmuş
2. broşür iç sol taraftaki yazılar arka fonla renk uyumu olmadığından zor okunuyor.
3.fotoğraf kullanıldığı çalışmalarda clipartlar hoş durmuyor.
özellikle broşürün iç tarafında daha değişik uygulamalar yapmanı tavsiye ederim.
emeğine sağlık...

Clip artları sen mi çizdin?onları beğendim.Kapak kısmıda hoş olmuş ama geliştirilebilir bence.Diğer kısımları bende pek beğenmedim.Ama müşteri illede resmim olsun diye tutturmuştur kesin ve böyle durumlarda insan çoğunlukla kilitleniyor fotoğraflarda iyi değilse tam bi baş belası..Ama bence biraz daha zaman ayırırsan daha iyi şeyler çıkabilir.

Teşekkürler arkadaşlar. 83 izlemede 2 yorum, ama 2 yapıcı yorum . . .

clipartları ben çizmedim, grafikerler.net'te bulmuştum, uygun düşünerek ekledim. Değişiklik hazırlıklarım başladı :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Kapakta siyah kullanma fikriniz güzel ama görsellerin yerleştirilmesinden ötürü oluşan boşluklar kapağa basitlik vermiş.Arka kısımda kullanılan görsellerin bazıları uygun olmamış gibi.Bazı fotoğraflarda karanlık bir görüntü oluşturmuş.
Küçük bir dipnot:Yanlış anlaşılmasın kimse alınmasın ama bir kuaför broşüründe hemde bayan kuaförü broşründe içinde saçı kel olan bir adam görseli kullanmanız olumsuz bir izlenim bırakabilir.Tekrar ediyorum yanlış anlaşılmasın ve kimse alınmasın.Eleştirel bir yaklaşımın amacı daha iyi olanı ortaya çıkarma amacından başka bir şey taşımamalı taşımazda.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşların yorumlarına ek olarak çok fazla çerçeve kullanmışsın ve bu çok itici duruyor. Daha sade bir tasarıımla daha şık işler çıkarabilirsin, eline sağlık.

grafibo

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten hoş olmuş. eline sağlık

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Sayfaların herbiri birbirinden bağımsız, bence daha çok araştırma yaparak tekrar deneyin.
Ellerinize sağlık.